Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

State of Mind - poradnik do gry

State of Mind - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

State of Mind - poradnik do gry

Futurystyczny Berlin wita! Poradnik do gry State of Mind stanowi kompendium wiedzy na temat tej wyjątkowej gry przygodowej wraz ze szczegółową solucją. Nasz poradnik pomoże rozwiązać zagadki, wskaże, jak odblokować osiągnięcia i pozwoli ukończyć grę.

Poradnik do gry State of Mind zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę interesującą przygodówkę, której akcja toczy się w nieodległej przyszłości - w Berlinie oraz tajemniczym City5. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez kolejne perypetie Richarda Nolana oraz Adama Newmana - każdy z nich niedawno uległ wypadkowi samochodowemu, każdy ma żonę i syna i obaj są ludźmi pióra.

Dla ułatwienia poruszania się po poradniku wszystkie rozdziały zostały podzielone na podrozdziały, dotyczące kolejnych miejsc, w których dzieje się akcja gry. Wszystkie potrzebne przedmioty, jakie powinny trafić do ekwipunku, wyróżniają się w tekście kolorem czerwonym, zdobywane osiągnięcia - kolorem pomarańczowym, zaś istotne informacje - pogrubieniem.

Richard Nolan próbuje ustalić miejsce pobytu żony i syna, którzy rzekomo wyjechali na weekend do jej rodziców. Zdeterminowany mężczyzna w trakcie swych poszukiwań natrafia na informacje o pewnej wywrotowej organizacji, o laboratorium zajmującym się cyberwszczepami (i nie tylko...) oraz o niejakim Adamie Newmanie, z którym ma o wiele więcej wspólnego, niż mógłby przypuszczać.

W poradniku do gry State of Mind znajdziesz:

  • dokładny opis wszystkich czynności - niezbędnych, by kontynuować zabawę i dotrzeć do finału;
  • objaśnienie wszystkich minigierek wraz z odpowiednimi obrazkami;
  • wyszczególnienie wszystkich okoliczności zdobywania osiągnięć (ponadto ich komplet umieszczono w osobnym rozdziale).

Katarzyna "Kayleigh" Michałowska (www.gry-online.pl)

Informacje o State of Mind - poradnik do gry

Autor : Katarzyna Kayleigh Michałowska

Ostatnia aktualizacja : 13 sierpnia 2018

Poradnik zawiera : strony: 59, ilustracje: 182 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w State of Mind - poradnik do gry