Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Child of Light - poradnik do gry

Child of Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 3 - Into the West | Opis przejścia | Child of Light poradnik Child of Light

Rozdział rozpoczynasz zaraz po wyjściu z lokacji z bossem. Musisz polecieć w lewo. Znajdziesz tam Rubelle. Będzie ona walczyć u twojego boku. Na starcie nowa postać dostaje 6 punktów do rozdania w swoim drzewku umiejętności. Jeśli chcesz potrenować walkę 2 postaciami, a przy okazji zdobyć więcej punktów doświadczenia zejdź niżej. Możesz tam stoczyć walkę z przeciwnikami, których wcześniej zabiłeś w 2 rozdziale.

1 - Rozdział 3 - Into the West | Opis przejścia | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry
Latając po lokacji możesz trafić na nowych przeciwników w powietrzu - Rozdział 3 - Into the West | Opis przejścia | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry

Latając po lokacji możesz trafić na nowych przeciwników w powietrzu. Mogą być oni trudni do zabicia jeśli ich nie docenisz. Musisz dwoma swoimi postaciami atakować jednego przeciwnika. Przeciwnik po lewej stronie potrafi przyśpieszać swoje ciosy i swojej drużyny. Jeśli szybko się go nie pozbędziesz utrudni ci walkę. Nie przejmuj się tarczą, w tej walce najlepszą obroną jest atak. Walka ta da ci 650 punktów doświadczenia.

Aby dostać się dalej musisz przejść całą poznaną mapę w lewo, minąć miejsce początku gry - Rozdział 3 - Into the West | Opis przejścia | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry

Aby dostać się dalej musisz przejść całą poznaną mapę w lewo, minąć miejsce początku gry. Gdy trafisz na sam koniec mapy spotkasz bossa. Po drodze możesz znaleźć wiele znajdziek i zabić wiele przeciwników. Skorzystaj z tego, dodatkowe miksturki i punkty doświadczenia przydadzą ci się w dalszej grze.

Jeśli go zabijesz będziesz mógł przejść przez bramę. Gdy to zrobisz otrzymasz mapę królestwa Lemurii. W nowej lokacji spotkasz nowych przeciwników. Złote Gryfy nie walczą same, zawsze maja przy sobie pająki albo wilki. Walka z nimi bywa trudna, ale dostaniesz za nią dużo punktów doświadczenia. Żeby zakończyć ten rozdział musisz iść w lewo do momentu dotarcia do wioski.