Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hellblade: Senua's Sacrifice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hellblade: Senua's Sacrifice - poradnik do gry

Hellblade: Senua's Sacrifice - poradnik do gry

Zanurz się w szaleństwie. Poradnik do gry Hellblade: Senua's Sacrifice zawiera dokładny opis przejścia gry, porady dotyczące rozgrywki, rozwiązania wszystkich zagadek czy opis systemu walki. Z poradnik dowiesz się również jak pokonać wszystkich bossów.

Ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2017

Poradnik do gry Hellblade - Senua's Sacrifice zawiera komplet informacji niezbędnych do ukończenia gry. W poradniku znajdziesz rozdziały poświęcone podstawowym aspektom gry. Zapoznasz się ze sterowaniem, osiągnięciami do odblokowania i wymaganiami sprzętowymi dla wersji na PC.

Duża część poradnika to rozbudowany i bogato ilustrowany opis przejścia. Zawiera porady związane z rozgrywką i walką. W poradniku znajdziesz dokładnie opisaną podróż głównej bohaterki, poznasz rozwiązanie wszystkich zagadek, zgłębisz tajniki walki i zapoznasz się z taktykami koniecznymi do pokonania bossów.

Hellblade to trzecioosobowa gra akcji osadzona w fantastycznym świecie zainspirowanym mitologią celtycką. Za powstanie gry odpowiada brytyjskie studio Ninja Theory, znane z Enslaved, Heavenly Sword oraz DMC: Devil May Cry. Przenosimy się do mrocznego, mitycznego świata, znajdując szereg odniesień do popularnych historii, postaci oraz potworów zrodzonych w wyobraźni Celtów. Protagonistką gry jest wojowniczka imieniem Senua, która wyrusza w niebezpieczną wędrówkę do krainy umarłych. Jak nietrudno się domyślić, podczas wędrówki bohaterka stawi czoła zastępom groźnych przeciwników, a jej głównym orężem będzie miecz. Za pomocą combosów oraz rozmaitych zdolności specjalnych, Senua utoruje sobie drogę do celu swej podróży.

Uwaga - W grze Hellblade - Senua's Sacrifice nie obowiązuje żaden oficjalny podział na etapy i poszczególne sceny nie mają też własnych nazw. Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu jakiejś konkretnej zagadki to odszukaj miejsce, w którym się znajdujesz, na spisie treści poradnika.

W poradniku do gry Hellblade - Senua's Sacrifce znajdziesz:

  • Szczegółowy i bogato ilustrowany opis przejścia gry;
  • Rozwiązanie wszystkich zagadek;
  • Opis walk z bossami w grze;
  • Porady związane z rozgrywką i walką;
  • Opis sterowania;
  • Wymagania sprzętowe;
  • Spis osiągnięć do odblokowania.

Grzegorz Misztal (www.gry-online.pl)

Informacje o Hellblade: Senua's Sacrifice - poradnik do gry

Autor : Grzegorz "Alban3k" Misztal

Ostatnia aktualizacja : 8 sierpnia 2017

Poradnik zawiera : strony: 36, ilustracje: 138 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Hellblade: Senua's Sacrifice - poradnik do gry