Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Persona 5 - poradnik do gry

Persona 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

August | Opis przejścia | Persona 5 Poradnik Persona 5

Data

Najważniejsze wydarzenia w danym dniu

8/1

W ciągu idź do Shibuya Diner i zamów Frui - Tea (Knowledge +3, Charm +1). Wieczór spędź z Yuuki Mishima (Moon Rank 4).

8/2

W ciągu dnia przeczytaj wiadomości od Yuuki Mishima, co odblokuje misje. Idź do stołu craftującego i wczytuj grę, aż uda ci się zdobyć Proficiency +3. Wieczorem postaw na czas wolny z Chihaya Mifune (Wariant dialogowy: 1) C - Fortune Rank 7).

8/3

Dzień spędź na piciu Frui-Tea w Shibuya Diner (Knowledge +3, Charm +1). Wieczorem idź do Bathouse (Charm +3).

8/4

Idź do tv w Leblanc i w quizie wybierz odpowiedź B (Knowledge +1). Następnie udaj się na spotkanie z Tae Takemi (warianty dialogowe 1) dowolny, 2) C), co zaowocuje nową misją. Wieczór spędź z Chihaya Mifune, co odblokuje kolejna misję. Wiadomość od Yusuke - wybierz decide later.

8/5

W dzień spotkaj się z Yusuke Kitagawa i oglądajcie wspólnie filmy (Kindness +3, odpowiedź A w pierwszym dialogu.). Wieczorem odczytaj wiadomość od Yuuki Mishima i spędź resztę czasu z Ichiko Ohya.

8/6

Idź do pracy w Shibuya flower shop (Kindness +2). Wieczór przeznacz na spotkanie z Sadayo Kawakami (wybierz następująco: 1) C, 2) B, 3) dowolna, 4) dowolna, 5) A, 6) A - Temperance Rank 8.

8/7

W ciągu dnia idź na Shibuya station i napij się soku (Proficiency +1). Następnie postaraj się zdobyć Futaba's heart.

8/8

Na początek dnia udaj się na Big Bang Burger challenge (Charm, Knowledge, Guts, Proficiency +2), za co zyskasz naprawdę sporo dodatkowych statystyk. Następnie idź i dokończ czytać Tidying The Heart (Proficiency +3).

8/9

Początek dnia zacznij od craftowania. Standardowo, wczytuj grę, aż zdobędziesz Proficiency +3. Wieczorem idź spędź czas z Munehisa Iwai (Hanged Man Rank 1).

8/10

W ciągu dnia użyj plant nutrients w swoim pokoju (Kindness +3). Potem idź craftować przy stole (aż osiągniesz Proficiency +3). Na koniec dnia idź spotkaj się z Yuuki Mishima (Moon Rank 5).

8/11

W ciągu dnia przeczytaj wiadomość od Yuuki, co zaowocuje nową misją. Idź do Shibuya Diner i zamów Nostalgic Steak (Knowledge +3, Kindness +1). Wieczór spędź z Toranosuke Yoshida (Charm +3 - Sun Rank 7).

8/12

W ciągu dnia idź do pracy do convenience shop, co odblokuje nową misje. Wieczór spędź z Ichiko Ohya (Charm +3 -Devil Rank 4).

8/13

Dzień rozpocznij od craftowania i wczytuj grę, aż osiągniesz +3 Proficiency. Wieczorem idź do Bathouse (Charm +2) i wyjdź wcześniej z miejsca.

8/14

Na początek, idź do Shibuya Underground Walkway i wypij sok (Guts +1)

Następnie idź na Big Bang Burger Challenge (Charm, Knowledge, Guts, Proficiency +3)

Wieczór spędź z Munehisa Iwai (Proficiency +2, warianty dialogowe: 1) dowolny, 2) dowolny, 3) B lub C - Hanged Man Rank 2)

8/15

Idź i spotkaj się z Yusuke Kitagawa (warianty dialogowe: 1) A, 2) dowolna, 3) dowolna, 4) A lub C - Emperor Rank 6). Wieczór spędź z Ichiko Ohya (w pierwszym dialogu wybierz A).

8/16

Udaj się do Shibuya Diner i zamów Nostalgic Steak (Knowledge +3, Kindness +1). Wieczorem spędź czas z Ichiko Ohya (w dialogu wybierz odpowiedzi: 1) dowolna, 2) dowolna, 3) dowolna, 4) B -Devil Rank 5).

8/17

Spotkaj się z Yusuke Kitagawa (Wybierz A w pierwszym dialogu, a dostaniesz prezent). Wieczorem zarezerwuj sobie czas na spotkanie z Hifumi Togo (Knowledge +1 - Star Rank 1).

8/18

W ciągu dnia idź na Nostalgic Steak w Shibuya Diner (Knowledge +3, Kindness +1). Wieczór spędź z Ichiko Ohya.

8/19

Dzień spędź z Yusuke Kitagawa (W dialogu wybierz: 1) B, 2) A - Emperor Rank 7). Natomiast wieczorem spotkaj się z Ichiko (w dialogu wybierz: 1) dowolna, 2) A, 3) B, 4) A - Devil Rank 6).

8/20

W ciągu dnia idź na Big Bang Burger Challenge (Guts +3). Resztę dnia spędź z Toranosuke Yoshida (Charm +3 - Sun Rank 8).

8/21

Podsumowanie wydarzeń z Futaba.

8/22

Wiadomości w tv; wieczór spędź z Ichiko Ohya.

8/23

Spotkanie z Futaba Sakura. Wieczorem ponownie spędź czas z Ichiko (Charm +3, warianty dialogowe: 1) dowolny, 2) C, 3) B - Devil Rank 7).

8/24

Spotkanie z częścią drużyny. Wieczorem idź na spotkanie z Hifumi Togo (Knowledge +1, dialogi: 1) A, 2) dowolna odpowiedź, 3) C - Star Rank 2).

8/25

Współpraca z Futaba Sakura. Wieczorem idź na spotkanie z Toranosuke Yoshida (Sun Rank 9).

8/26

Spotkanie z drużyną. Wieczorem użyj plant nutrients w pokoju (Kindness +3). Idź spotkaj się z Ichiko Ohya (w pierwszym dialogu wybierz B), co zaowocuje nową misją.

8/27

Lunch z częścią ekipy. Potem idź spotkaj się z Hifumi Togo (Knowledge +1, dialogi: 1) A, 2) B - Star Rank 3).

8/28

Czeka cię obowiązkowy dialog z Goro Akechi. Po wszystkim, spędź resztę dnia z Toranosuke Yoshida (Charm +3 - Sun Rank 10).

8/29

Wycieczka na plażę! Wieczór spędź z Hifumi Togo (Dialogi: 1) A lub C, 2) B - Star Rank 4).

8/30

Najpierw idź do Jinbocho bookstore i kup nową książkę: "Master Swordsman". Następnie idź na Big Bang Burger Challenge (Guts +3). Wieczorem spędź czas z Sojiro Sakura (Kindness +3, dialogi: 1) A, 2) B - Hierophant Rank 4)

8/31

Na koniec miesiąca, idź na sushi z Futaba i Sojiro Sakura.