Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój pracowników w American Truck Simulator | Pracownicy poradnik American Truck Simulator

Rozwój pracowników

W menadżerze kierowcy samemu warto zarządzać rozwojem swoich kierowców - Rozwój pracowników w American Truck Simulator | Pracownicy - American Truck Simulator - poradnik do gry

W menadżerze kierowcy samemu warto zarządzać rozwojem swoich kierowców. Klikając na jednego z nich obok ikonki jest opcja "polityka treningowa". Rozwój "zbalansowany" nie jest zbyt dobry.

Najpierw kluczowa jest umiejętność "długodystansowiec", która odblokuje mu dalsze dostawy (minimum dwa-trzy poziomy). Potem należy zmienić politykę treningową i rozwijać dwie umiejętności. Wybór powinien zależeć od tego jakie umiejętności kierowca posiadał przy rekrutacji. Jeśli ma dwa poziomy w "długodystansowcu" i jeden w "ADR" warto rozwinąć jeszcze "ADR", a następnie przejść do innej np. "delikatny towar".

Nie warto jednak zaniedbywać innych umiejętności - Rozwój pracowników w American Truck Simulator | Pracownicy - American Truck Simulator - poradnik do gry

Nie warto jednak zaniedbywać innych umiejętności. W każdej z czterech umiejętności (poza "ekologiczną jazdą" gdzie nie jest to warte oraz poza "długodystansowcem" o którym wspomniano wcześniej) kierowca musi mieć przynajmniej jeden poziom.

Pamiętaj, że kierowcy docierający do celu nie są tak obrotni jak ty. Potrafią nie znaleźć kolejnego zlecenia i wracając do bazy bez zlecenia co jest bardzo kosztowne, ponieważ musisz zapłacić za ich czas oraz za paliwo. Po jednym poziomie w każdej umiejętności, rozwinięcie długiego dystansu oraz innych dwóch umiejętności daje szanse na zmniejszenie prawdopodobieństwa nie znalezienia przez nich zlecenia (nie jest to jednak stuprocentowa metoda). Przy okazji podnosi to ich zarobki z uzyskanych już zleceń.