Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główny panel sterownia | Interfejs w American Truck Simulator poradnik American Truck Simulator

Główny panel sterownia

W grze wszystkim sterujesz za pomocą panelu, który pojawia się po wciśnięciu klawisza [Escape] - Główny panel sterownia | Interfejs w American Truck Simulator - American Truck Simulator - poradnik do gry

W grze wszystkim sterujesz za pomocą panelu, który pojawia się po wciśnięciu klawisza [Escape]. To twoje centrum dowodzenia firmą. Po prawej stronie znajduje się profil gracza, gdzie widzisz podstawowe informacje o swoich postępach oraz możesz sprawdzić historię postępu, swoje zdolności, możliwość zmiany profilu oraz studio fotografii.

Poniżej znajduje się dział moja ciężarówka. Wyświetlone są tu informacje o twojej ciężarówce wraz z pokonanym do tej pory dystansem, ilością paliwa oraz stanem technicznym. Prócz tego masz tu ikonki prowadzące do dealerów ciężarówek (możliwość zakupu nowych pojazdów), prezentacje nowo odkrytych ulepszeń, możliwość modyfikacji kabiny (tj. regulację lusterek, świateł oraz fotela) a w końcu diagnostyka (gdzie zobaczysz jaki element w pojeździe jest uszkodzony i w jakim stopniu).

W prawym dolnym rogu ekranu znajduje się ikonka prowadząca do menadżera firmy, skąd możesz przejść do menadżera garażu, ciężarówki i kierowcy. Prócz tego odwiedzisz tu bank oraz agencje pracy.

Na dolnym pasku znajduje się kilka przycisków w tym bardzo ważne prowadzące na rynek pracy do zleceń, a także ikonka mapy. W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk "Jazda!", który przenosi cię do rozgrywki.