Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Underrail - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Underrail - poradnik do gry

Underrail - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Niniejszy poradnik do gry UnderRail omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej podstaw. Pierwszy rozdział tego poradnika w szczegółowy sposób objaśnia podstawy rozgrywki, takie jak: sterowanie postacią, system walki turowej oraz punkty ruchu (MP) i punkty akcji (AP), a także zdobywanie doświadczenia. W drugim rozdziale gracz będzie miał możliwość zapoznania się z funkcją tworzenia postaci, jak i poznania występujących w grze statystyk, umiejętności i cech dodatkowych. W kolejnej części poradnika będziesz mieć możliwość zapoznania się z interface'm gry, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat dostępnych funkcji. Rozdział czwarty wprowadzi Cię w tajniki rzemiosła dzięki czemu poznasz metody tworzenia potrzebnych trunków, amunicji lub przedmiotów. Następny rozdział został poświęcony handlowi. Rozdział 9 zawiera szeroki wachlarz porad ogólnych, które pomogą Ci przetrwać w podziemnym świecie UnderRail. W ostatnim rozdziale znajdziesz opis przejścia gry.

Poradnik do gry UnderRail zawiera:

  • szczegółowe omówienie podstaw rozgrywki (sterowanie, system walki turowej oraz punkty ruchu, zdobywanie doświadczenia);
  • omówienie występujących w grze statystyk, umiejętności i umiejętności dodatkowych
  • opis Interface'u;
  • opis trybu rzemiosła oraz handlu;
  • szeroki wachlarz porad ogólnych;
  • szczegółowe informacje dzięki którym będziesz mieć lepszy start w grze;
  • opis przejścia gry.

Łukasz "Qwert" Telesiński (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Łukasz Telesiński

Łukasz Telesiński

Przed dołączeniem do zespołu poradników GRYOnline.pl (2015 r.), studiował na AWF-ie w Poznaniu, skąd wyszedł z tytułem magistra. Ma 8-letnie doświadczenie w pisaniu poradników do różnych produkcji, a obecnie pracuje także w branży IT, gdzie jest rekruterem technicznym. Pomimo że gra w prawie każdy gatunek, szczególną uwagę skupia na grach MMORPG, RPG, FPS oraz grach sportowych (seria FIFA, Football Manager, wyścigi). Poza graniem lubi gotować (jest fanem kuchni włoskiej), czytać książki (szczególnie fantasy i kryminały), a także aktywnie spędzać czas poza domem, robić zdjęcia i kręcić filmy z podróży.

więcej


Informacje o Underrail - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 18, ilustracje: 50 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Underrail - poradnik do gry