Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout Shelter - poradnik do gry

Fallout Shelter - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rodzaje zadań | Zadania poboczne w Fallout Shelter poradnik Fallout Shelter

Rodzaje zadań

Typ otrzymywanych zadań powtarza się co jakiś czas, jednakże wraz z postępami w rozgrywce będziesz otrzymywać coraz trudniejsze i zabierające więcej czasu zadania, zmieni się także liczba dotycząca danych wymagań, np. "Urodzenie 1 dziecka", a później "Urodzenie 10 dzieci" i tak dalej.

Odpowiedni mieszkaniec na odpowiednim miejscu pozwoli na przyśpieszenie produkcji. - Rodzaje zadań | Zadania poboczne w Fallout Shelter - Fallout Shelter - poradnik do gry
Odpowiedni mieszkaniec na odpowiednim miejscu pozwoli na przyśpieszenie produkcji.

- Przydzielenie mieszkańców do odpowiednich pomieszczeń - aby wykonać to zadanie musisz wybrać mieszkańca z odpowiednią cechą i przydzielić go do pracy w miejscu, gdzie ta cecha jest wykorzystywana, np. siła przyda się w pracy przy generatorze prądu. Możesz przemieścić mieszkańca najpierw gdzie indziej, a potem z powrotem do pracy przy generatorze, aby został on zaliczony (jeżeli pracował tam już przed rozpoczęciem zadania).

- Wyekwipowanie mieszkańców w broń lub strój -daj jakąś broń lub strój dowolnemu mieszkańcowi. Możesz ściągnąć oraz założyć ekwipunek ponownie, aby mieszkaniec został zaliczony do zadania. Przydzielenie tej samej broni kolejnemu mieszkańcowi nie będzie już liczone - jeżeli musisz dać trzy bronie konieczne będzie posiadanie trzech odmiennych pukawek.

- Zebranie surowców - zadanie polega na zebraniu określonej sumy danego surowca. Wystarczy poczekać, aż produkcja zostanie ukończona i, w zależności od wymagań, powtórzyć to kilkukrotnie. Aby szybciej zbierać surowce od czasu do czasu można skorzystać z opcji "Rush", która, w przypadku udanego przyśpieszenia, skutkuje natychmiastowym ukończeniem produkcji.

- Zebranie broni lub strojów - broń oraz stroje możesz znaleźć podczas przeszukiwania pustkowi (przydatne będzie tutaj szczęście - statystyka "Luck"), a także w skrzyniach z zasobami.

- Zebranie Stimpaków - wyprodukuj potrzebną ilość w pomieszczeniu "Medbay".

- Podniesienie statystyk mieszkańców - gdy liczba mieszkańców w Krypcie osiągnie poziom 24 osób otrzymasz dostęp do pierwszego budynku pozwalającego na ulepszenie umiejętności bohaterów. Otrzymywane zadania mogą dotyczyć konkretnej cechy z zestawu S.P.E.C.I.A.L., do czego potrzebne może być inne pomieszczenie, lub dowolnej z tych cech. Podniesienie określonej umiejętności u wskazanej liczby mieszkańców pozwoli na pozytywne zakończenie zadania.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie