Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout Shelter - poradnik do gry

Fallout Shelter - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stroje | Eksploracja, broń oraz stroje w Fallout Shelter poradnik Fallout Shelter

Stroje

Bonus dawany przez strój zaznaczony jest w profilu wybranego mieszkańca kolorem błękitnym. - Stroje | Eksploracja, broń oraz stroje w Fallout Shelter - Fallout Shelter - poradnik do gry
Bonus dawany przez strój zaznaczony jest w profilu wybranego mieszkańca kolorem błękitnym.

Na początku rozgrywki każdy z mieszkańców zaczyna w tym samym stroju. Wraz ze zdobywaniem kolejnych ubrań możesz dowolnie nimi dysponować. Cechą charakterystyczną każdego ubioru jest to, że podnosi on wybrane statystyki z zestawu S.P.E.C.I.A.L. noszącego go mieszkańca. Oglądając profil wybranej osoby możesz sprawdzić jaki ma strój i jaki wpływ ma to na wspomniane statystyki - kolor zielony oznacza bazowe umiejętności postaci, natomiast kolor błękitny to efekt, jaki daje noszenie stroju. W prosty sposób można więc wzmocnić wybrane statystyki ubierając postać w odpowiedni strój, co może przyczynić się np. do zwiększenia wydajności pracy.

Każdy strój może być w dowolnym momencie przekazany innej postaci, zdobywasz je w ten sam sposób, co bronie.

Stroje pozwalają zaoszczędzić czas przeznaczony na trening. - Stroje | Eksploracja, broń oraz stroje w Fallout Shelter - Fallout Shelter - poradnik do gry
Stroje pozwalają zaoszczędzić czas przeznaczony na trening.

Stroje podzielone są na trzy kategorie, razem można ich odblokować 90 - 16 "zwykłych", 36 "rzadkich" oraz 38 "legendarnych". Stroje z wyższej kategorii wpływają na więcej cech lub podnoszą je o większą wartość punktową.

Uwaga: Bonus do danej cechy jest aktywny tylko do momentu noszenia stroju. Aby pernamentnie podnieść jakąś statystykę wybranej postaci musisz wysłać ją na trening, do odpowiedniego pomieszczenia.