Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout Shelter - poradnik do gry

Fallout Shelter - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania poboczne w Fallout Shelter poradnik Fallout Shelter

Podczas rozbudowy swojej krypty będziesz otrzymywał różne zadania poboczne, które możesz wypełniać niejako mimo woli, wraz z postępami w rozgrywce. Za ich ukończenie dostaniesz różnorakie nagrody, przede wszystkim kapsle, ale także specjalne skrzynki z zasobami. Szczególnie te drugie są najcenniejsze - znajdziesz w nich 4 karty, w tym przynajmniej jedną rzadką. Karty zapewnią Ci dużą ilość kapsli, nowe bronie bądź stroje, a nawet wysokopoziomowego mieszkańca.

W początkowej fazie rozgrywki nagrody za wykonywanie zadań mogą znacznie wspomóc rozbudowę Krypty. - Zadania poboczne w Fallout Shelter - Fallout Shelter - poradnik do gry
W początkowej fazie rozgrywki nagrody za wykonywanie zadań mogą znacznie wspomóc rozbudowę Krypty.

Wypełnianie tych zadań jest jak najbardziej opcjonalne, jednakże warto się nimi zainteresować. W danej chwili aktywne są trzy zadania, możesz je sprawdzić korzystając z PipBoya. Każde zadanie zawiera krótki opis oraz wskazanie nagrody otrzymywanej za jego wykonanie. Im cel jest trudniejszy do osiągnięcia, tym nagroda będzie stosunkowo wyższa. Jeżeli w danej chwili nie możesz spełnić określonych wymagań, jedno zadanie dziennie może zostać przez Ciebie odrzucone - wystarczy kliknąć na czerwony krzyżyk znajdujący się przy każdym z zadań. Wspomnianego krzyżyka przy zadaniu nie będzie w momencie, gdy w danym dniu jedno z zadań zostało już wymienione. W tym wypadku musisz przeczekać 24 godziny bądź wypełnić inne zadanie, aby otrzymać kolejne, gdyż nowe zadanie otrzymasz tylko w miejsce odrzuconego lub wypełnionego.

Pierwsze zadania wykonaj jak najszybciej. - Zadania poboczne w Fallout Shelter - Fallout Shelter - poradnik do gry
Pierwsze zadania wykonaj jak najszybciej.

W początkowej fazie rozgrywki postaraj się ukończyć jak najwięcej zadań, gdyż są one bardzo łatwe - np. udane przyśpieszenie pracy bądź zebranie 100 jednostek wody na pewno nie nastręczy problemów, a otrzymane kapsle będziesz mógł zainwestować w kolejne pomieszczenia.