Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Total Club Manager 2003 - poradnik do gry

Total Club Manager 2003 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sponsoring | Podstawy Total Club Manager 2003 poradnik Total Club Manager 2003

Sponsoring

Aby zapewnić sobie bezpieczny przebieg sezonu pod względem kwestii finansowej powinniśmy od razu rzucić się w wir poszukiwań, aby znaleźć dobrego i strategicznego sponsora. Zresztą początkowo sami ruszają z inicjatywą i składają swoje oferty. Pamiętaj jednak, aby zawsze dołożyć swoje widzimisię i wynegocjować kontrakt na jak najlepszych dla nas warunkach. Zapewne początkowe uczucie, jakim pałali do nas reklamodawcy, trochę przygaśnie, ale przypłynie dodatkowa rzeczka pieniędzy, a kontrakt mimo wszystko zostanie sfinalizowany.

Na tym się jednak nie kończy nasza działalność na tym polu, gdyż zainteresowanym możemy również odstąpić miejsca na szyldach stadionowych - Sponsoring | Podstawy Total Club Manager 2003 - Total Club Manager 2003 - poradnik do gry

Na tym się jednak nie kończy nasza działalność na tym polu, gdyż zainteresowanym możemy również odstąpić miejsca na szyldach stadionowych. Otaczające reklamy boiskowe są oczywiście wolne i czekają na możnego sponsora, a jedynym wymogiem jest nasza cena. No właśnie, nasza! Polecam też korzystanie na tym polu z pomocy Ad Agency, która za niewielką kwotę znajdzie nam z łatwością naprawdę wielu chętnych do zapełnienia boiskowych blankietów. W ostateczności, jeśli będziesz miał naprawdę kiepską sytuację materialną, możesz sprzedać na ustalony okres czasu prawa do nazwy stadionu. W dzisiejszym świecie nie jest to już nic nadzwyczajnego, więc przykładowe przemianowanie z Westfalenstadion na EA Sports Stadium pozwoli nam przetrwać finansowo.