Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Advanced Warfare - poradnik do gry

Call of Duty: Advanced Warfare - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady | Multiplayer w Call of Duty Advanced Warfare poradnik Call of Duty: Advanced Warfare

Porady

Oto kilka porad, dzięki którym możesz osiągnąć sukces w rozgrywce wieloosobowej:

Dobrze zapoznaj się z mapami. Nie można zrobić tego inaczej niż przez częstą grę. Z czasem po prostu sam zaczniesz łapać, gdzie najczęściej są przeciwnicy, a gdzie nie. Poznasz też najlepsze miejsca, przez które możesz okrążyć wroga i zaskoczyć go.

Przejdź kampanię. Jest to świetne wprowadzenie do trybu wieloosobowego, a także dostarcza ona sporo emocji, co zawdzięcza ciekawej fabule i zróżnicowanym misjom. Nauczysz się w niej używania egzoszkieletu i innych gadżetów, a także poznasz mechanizmy rozgrywki, sposób poruszania się itp.

Zmieniaj pozycję. Nie ma niczego złego w tym, że stoisz w jednym miejscu podczas obrony jakiegoś punktu taktycznego, na przykład flagi. "Kampienie" jest wtedy nawet zalecane, ale nie możesz czekać w jednym miejscu cały czas, ponieważ wróg, którego dopiero zabiłeś będzie chciał się zemścić. Dlatego często zmieniaj pozycję, ale nie przejmuj się, gdy ktoś będzie pisał na czacie, że jesteś "kamperem", ponieważ jest to sposób na rozgrywkę, jak każdy inny.

Graj drużynowo. Na trybach, w których chodzi o konkretne cele taktyczne, jest to jedyna recepta na sukces. Najczęściej można połączyć fragowanie z przejmowaniem celów, bo to na nich jest zwykle najwięcej wrogów. Jeżeli jednak nie chcesz bawić się w przejmowanie flag i tym podobne, wejdź po prostu na deathmatch.

Używaj osłon. Nigdy nie stój na otwartym terenie. Zawsze staraj się znaleźć coś, co cię zakryje. Zawsze przeładowuj w ukryciu. Gdy wychylasz się zza ściany, zawsze sprawdzaj wszystkie kryjówki, w których może być wróg. Dopiero wtedy możesz bezpiecznie biec dalej. Pamiętaj jednak, że łatwiejsza jest sytuacja, w której to ty celujesz,a przeciwnik jeszcze biegnie. Dlatego nie spiesz się przesadnie. Bądź cierpliwy.

Dostosuj wyposażenie. Chodzi tutaj zarówno o dostosowanie broni i dodatków do swojego stylu gry, jak i do mapy oraz trybu. Oczywiste jest to, że jeden gracz będzie wolał biegać po mapie ze strzelbą i eliminować przeciwników z bliskiej odległości, a drugi weźmie do rąk snajperkę i ustawi się dalej. Nie ma sensu też brać broni o niskiej szybkostrzelności, jeżeli wiesz, że na danej mapie akcja rozgrywa się raczej w zwarciu.

Używaj wszystkiego. Call of Duty: Advanced Warfare cechuje się bogatym wyposażeniem i dużą ilością bajerów od egzoszkieletu, przez granaty, a na nagrodach za serie punktowe kończąc. Wykorzystuj je jak najczęściej, ponieważ odpowiednio używane mogą dać ci niesamowita przewagę na polu walki.