Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Advanced Warfare - poradnik do gry

Call of Duty: Advanced Warfare - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne | Solucja Call of Duty Advanced Warfare poradnik Call of Duty: Advanced Warfare

Ulepszanie egzoszkieletu

Każdy gracz może ulepszać swój egzoszkielet za zdobyte punkty. Dostaje się je za sprawowanie na polu walki. Konkretnie chodzi o cztery wartości: ilość zabójstw, ilość zabójstw przez trafienie w głowę, ilość zabójstw przy użyciu granatów oraz zdobyte informacje wywiadowcze. W grze są określone progi, po których dostajemy punkty (np. dostajemy jeden punkt za pięć zebranych danych wywiadowczych, kolejny punkt za dziesięć itd.) Punkty możemy wydawać na ulepszanie jedenastu aspektów egzoszkieletu.

Odporność - zmniejsza obrażenia od granatów.

Wykrywanie wrogów - zwiększa czas, przez jaki przeciwnicy są pokazani po użyciu granatu takycznego-skanującego.

Opancerzenie - zwiększa ilość życia.

Granaty - zwiększa ilość przenoszonych granatów.

Granaty taktyczne - zwiększa ilość przenoszonych granatów taktycznych.

Sprint - zwiększa czas, przez jaki możemy biec sprintem.

Bateria - wydłuża działanie baterii.

Szybkie celowanie - skraca czas celowania.

Przeładowanie - skraca czas przeładowania.

Odrzut broni - poprawia kontrolę nad odrzutem broni.

Rozrzut broni - zwiększa celność broni.

Od osłony do osłony

Przejście kampanii wymaga cierpliwości. Im wyższy poziom, tym musi ona być większa. Na najłatwiejszym poziomie trudności, można pozwolić sobie na to, aby wróg złapał nas gdy nie jesteśmy schowani i prawdopodobnie nic się nie stanie. Jednak na wyższych poziomach trzeba cały czas mieć jakąś osłonę. Najlepiej, niech będzie ona duża, aby mogła zakryć całą sylwetkę żołnierza. Wychylaj się powoli i sprawdzaj każdą kryjówkę. Idealną sytuacja jest taka, że gdy chcesz wychylić się, to będziesz widział tylko jednego wroga. Po zabiciu go robisz to kolejny raz i tak do czasu, dopóki nie wyczyścisz całego terenu. Następnie przebiegasz za następna osłonę i powtarzasz to. W ten sposób, gdy musisz zmierzyć się z grupką przeciwników, nie musisz walczyć z wszystkimi naraz. Zamiast walki 1vs10 staczasz dziesięć pojedynków 1vs1.

Używaj egzoszkieletu

Po to masz egzoszkielet i granaty, aby ich używać. Nie bój się, że zbyt szybko kończy się bateria, czy nie wystarczy granatów na później. Bateria się naładuje, a po drodze napotkasz na pewno skrzynkę z amunicją. Dlatego, jeżeli wiesz, że przed tobą ciężkie zadanie, nie ograniczaj się, tylko wykorzystaj wszystkie dostępne środki.

Dobieraj uzbrojenie

Na początku gry żadne nazwy broni nie będą ci nic mówić. Z czasem jednak poznasz je i poczujesz, z którą czujesz się najpewniej. Niektóre bronie mogą też sprawdzać się lepiej od innych w pewnych sytuacjach. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na nazwę broni, której aktualnie używasz, ponieważ ułatwi ci to identyfikację ulubionych broni w przyszłości, czy nawet w trybie wieloosobowym.