Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Advanced Warfare - poradnik do gry

Call of Duty: Advanced Warfare - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Exo-Survival | Multiplayer w Call of Duty Advanced Warfare poradnik Call of Duty: Advanced Warfare

Exo-Survival

W Call of Duty: Advanced Warfare został także umieszczony tryb kooperacji, nazywający się Exo-survival. Polega on na eliminowaniu kolejnych fal wroga. W rozgrywce może uczestniczyć od jednego do czterech graczy. Są trzy poziomy trudności. Muszą oni odpierać ataki wrogich żołnierzy, psów oraz dronów. Czasem nawet wszystkiego naraz. Oczywiście im dalej zajdziemy, tym lepiej przeciwnicy będą wyposażeni. Oprócz rund, w których trzeba tylko wyeliminować przeciwników, są też rundy, w których mamy dodatkowe cele. Może to być rozbrojenie bomby, zebranie danych, zabranie nieśmiertelników wroga i tym podobne. Jeżeli gracze nie wykonają poleceń, zostaną ukarani za to w następnej rundzie. Karą może być włamanie do systemu, uniemożliwienie używania broni podstawowej, rozstawienie wrogich wieżyczek i tym podobne. Gracz po otrzymaniu określonej ilości obrażeń, nie ginie od razu. Pada on na ziemię i może używać jedynie pistoletu. Trwa to do 25 sekund. W tym czasie może podejść do niego przeciwnik i uzdrowić go. W czasie uzdrawiania nie mogą się oni jednak bronić. Jeżeli gracz zginie, ale reszta poradzi sobie z daną runda, poległy gracz będzie mógł do nich dołączyć na początku następnej rundy. Jeżeli grasz sam, zostaniesz uzdrowiony raz w trakcie gry.

Mapy

W trybie kooperacji mamy do dyspozycji trzynaście map, z czego cztery są dostępne od początku. Na dole są wymogi na odblokowanie danego rzędu map.

Rząd I

Rząd II

Rząd III

Rząd IV

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie