Oceania | Story of Qualifying - wyzwania w 2014 FIFA World Cup Brazil poradnik 2014 FIFA World Cup Brazil

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Kontrolowana drużyna: Samoa Amerykańskie

Cele:

1. Strzel 2 bramki (Score 2 Goals)
  2. Wygraj mecz (Win the Match)
  3. Nie strać kolejnych bramek (Concede No More Goals)

Opis zadania: Po 40 minutach spotkania pomiędzy Samoa Amerykańskimi a Tonga utrzymuje się bezbramkowy wynik, który pozwala na gospodarzom realnie myśleć o pierwszym, historycznym zwycięstwie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Twoim zadaniem jest strzelenie dwóch bramek i powtórzenie największego sukcesu w historii tego maleńkiego państewka.

1. Wygraj mecz (Win the Match)
  2. Nie otrzymaj czerwonych kartek (Get No Red Cards)
  3. Strzel 2 bramki (Score 2 Goals)

Opis zadania: Po dobrym początku i prowadzeniu na wyjeździe 2:1 ekipie Nowej Kaledonii absolutnie posypał się mecz - dwie czerwone kartki i tyleż samo straconych bramek zupełnie odmieniły przebieg rywalizacji. Twoim zadaniem jest ponowna zmiana sytuacji i zdobycie dwóch bramek 9-osobową ekipą gości.

Strzelenie gola dającego awans w doliczonym czasie gry na pewno sprawi wiele radości. - Oceania | Story of Qualifying - wyzwania w 2014 FIFA World Cup Brazil - 2014 FIFA World Cup Brazil - poradnik do gry
Strzelenie gola dającego awans w doliczonym czasie gry na pewno sprawi wiele radości.

2. Strzel 2 bramki (Score 2 Goals)
  3. Nie otrzymaj żółtych kartek (Get No Yellow Cards)

Opis zadania: Skomasowana obrona Fidżi przynosi rezultaty - mimo prowadzenia gry gospodarze nadal nie mogą zdobyć wyrównania. Na pięć minut przed końcem spotkania musisz znaleźć sposób, by przełamać defensywę rywala i zdobyć przynajmniej jedną bramkę zapewniającą punkty w tym spotkaniu.

Wyzwanie nr 4 - Playoff is just a win away

Spotkanie: Nowa Zelandia - Nowa Kaledonia

Wynik: 1:1

Minuta rozpoczęcia zadania: 89

Kontrolowana drużyna: Nowa Zelandia

Cele:

2. Nie otrzymaj żółtych kartek (Get No Yellow Cards)

Opis zadania: To najważniejsze spotkanie w całym toku eliminacyjnym, które wyłoni kandydata do walki w playoffach o awans na Mistrzostwa Świata. Piłkarzom Nowe Zelandii tylko zwycięstwo może zagwarantować udział w tej fazie rozgrywek - Twoim zadaniem jest zdobycie szybkiej bramki w trakcie doliczonego czasu gry dla "All Whites".

Porada: Staraj się rozegrać piłkę otrzymaną w rzucie wolnym bokami boiska - przeprowadzenie ataku bokiem boiska jest zdecydowanie prostsze niż przebijanie się środkiem murawy.