Ameryka Południowa | Story of Qualifying - wyzwania w 2014 FIFA World Cup Brazil poradnik 2014 FIFA World Cup Brazil

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Kontrolowany zawodnik: Fernando Amorebieta

Cele:

1. Strzel bramkę kontrolowanym zawodnikiem (Score 1 Goal With Your Pro)
  2. Wygraj mecz (Win the Match)
  3. Nie strać kolejnych bramek (Concede No More Goals)

Opis zadania: Przed Tobą zadanie przełamania dwóch niechlubnych pass - Wenezuela nigdy nie wygrała oficjalnego meczu z Argentyną, z kolei Amorebieta nigdy nie strzelił bramki w reprezentacji. Musisz postarać się o zmianę tego stanu rzeczy.

Wyzwanie nr 2 - The Suarez Show

Spotkanie: Urugwaj - Chile

Wynik: 0:0

Minuta rozpoczęcia zadania: 40

Kontrolowany zawodnik: Luis Suarez

Cele:

1. Strzel 4 bramki kontrolowanym zawodnikiem (Score 4 Goals With Your Pro)
  3. Nie otrzymaj żółtych kartek (Get No Yellow Cards)

Opis zadania: Wielcy zawodnicy potrafią wygrywać mecze w pojedynkę, a jednym z nich na pewno jest gwiazda Liverpoolu, Luis Suarez. Twoim zadaniem jest poprowadzenie Urugwaju do wysokiego zwycięstwa nad ekipą Chile w osobie Luisa Suareza - musisz zaaplikować rywalom co najmniej cztery bramki tym zawodnikiem.

2. Strzel 5 bramek (Score 5 Goals)

Opis zadania: Jednym z najbardziej zaskakujących wyników w historii południowoamerykańskich eliminacji było zwycięstwo 6:1 w meczu Boliwii z Argentyną z 2009 roku. Twoim zadaniem jest próba powtórzenia tego wyniku i strzelenie 5 bramek w ciągu 45 minut.

Wyzwanie nr 4 - Against the odds

Spotkanie: Kolumbia - Ekwador

Wynik: 1:0

Minuta rozpoczęcia zadania: 34

Kontrolowana drużyna: Ekwador

Cele:

2. Nie otrzymaj czerwonych kartek (Get No Red Cards)

Opis zadania: By utrzymać się w walce o wyjazd na Mistrzostwa Świata w Brazylii Ekwador pilnie potrzebuje trzech punktów. Niestety, goście nie zapiszą początku tego spotkania do najlepszych w swoim wykonaniu - najpierw stracili oni bramkę, a następnie Achiliera i walczą w dziesiątką. Musisz spróbować odmienić losy spotkania i wygrać ten arcyważny mecz.

Wyzwanie nr 5 - Ten men Peru look to keep hopes alive

Spotkanie: Peru - Urugwaj

Wynik: 0:1

Kontrolowana drużyna: Peru

Cele:

2. Nie strać kolejnych bramek (Concede No More Goals)
  3. Nie otrzymaj czerwonych kartek (Get No Red Cards)

Opis zadania: Mecz toczy się na razie zgodnie z planem - faworyzowani Urugwajczycy wyszli na prowadzenie, a Peru na dodatek kontynuuje rozgrywkę mając o jednego zawodnika mniej. Twoim zadaniem jest odwrócenie losów tego spotkania i sprawienie, że gospodarze nadal będą mieć szanse na wyjazd na mundial.

Porada: Mimo gry w dziesiątkę zacznij spotkanie bardzo wysoko, ustawiając wszelkie asysty pressingu i ataku na połowie przeciwnika na maksimum - mimo iż masz 45 minut, to przeciwnicy również stosują wysoki pressing i musisz przeciwstawić się ich zapędom.

1. Uniknij porażki (Avoid Defeat)
  2. Nie otrzymaj żółtych kartek (Get No Yellow Cards)

Opis zadania: Wydawałoby się, że już jest po meczu - do końca spotkania pozostało nieco ponad 20 minut, a Chile prowadzi wysoko na wyjeździe aż trzema bramkami. Czerwona kartka dla zawodnika gości Carlosa Carmony zmienia jednak bardzo wiele, do tego stopnia, iż istnieje szansa na wyrwanie choćby jednego punktu. Twoim celem jest uniknięcie porażki, a tym samym zapewnienie przepustki na czerwcowe finały mistrzostw w Brazylii.