Azja | Story of Qualifying - wyzwania w 2014 FIFA World Cup Brazil poradnik 2014 FIFA World Cup Brazil

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Cele:

1. Wygraj mecz (Win the Match)
  2. Nie otrzymaj czerwonych kartek (Get No Red Cards)
  3. Strzel 2 bramki (Score 2 Goals)

Opis zadania: Choć mecz toczył się po myśli Saudyjczyków, to trzy minuty zmieniły wszystko - w ciągu 180 sekund Australijczycy zdobyli trzy bramki, a wynik z korzystnego 2:1 zmienił się na druzgocące 2:4. Mając w pamięci fakt, że wcześniej tego samego dnia zwycięstwo odniósł Oman, Arabia Saudyjska musi odnieść zwycięstwo, jeśli chce pozostać w walce o mundial. Twoim zadaniem jest oczywiście dokonanie tego.

1. Strzel 10 bramek (Score 10 Goals)
  2. Wykorzystaj zdobyty rzut karny (Score 1 Penalty Kick)
  3. Nie strać kolejnych bramek (Concede No More Goals)

Opis zadania: To jeden z najważniejszych meczów w azjatyckich kwalifikacjach, w którym Bahrajn musi zwyciężyć bardzo wysoko, by wybrać się na wycieczkę do Brazylii. Początek meczu z Indonezją zapowiada bardzo udane 90 minut dla gospodarzy - Indonezyjczycy już po czterech minutach grają w dziesiątkę, a na dodatek prezentują gospodarzom rzut karny. Twoim celem jest powtórzenie wyniku 10:0, jaki udało się osiągnąć reprezentantom Bahrajnu w lutym 2012 roku.

Shinji Kagawa poszedł na łatwiznę - strzał w środek bramki jest najłatwiejszy do obrony. - Azja | Story of Qualifying - wyzwania w 2014 FIFA World Cup Brazil - 2014 FIFA World Cup Brazil - poradnik do gry
Shinji Kagawa poszedł na łatwiznę - strzał w środek bramki jest najłatwiejszy do obrony.

Wyzwanie nr 3 - Time for an Australian comeback?

Spotkanie: Australia - Oman

Wynik: 0:2

Minuta rozpoczęcia zadania: 50

Kontrolowana drużyna: Australia

Cele:

1. Uniknij porażki (Avoid Defeat)
  2. Nie otrzymaj żółtych kartek (Get No Yellow Cards)
  3. Strzel 3 bramki (Score 3 Goals)

Opis zadania: Powiedzieć, że wynik ten jest zaskakujący, to powiedzieć mało - 0:2 z Omanem to policzek dla faworyzowanej ekipy Australii i ten stan rzeczy musi się jak najszybciej zmienić. Masz 40 minut na to, by odwrócić losy spotkania, strzelić trzy bramki i zapewnić zawodnikom z Kraju Kangurów arcyważne trzy punkty w kontekście walki o wyjazd na czerwcowe finały.

2. Strzel 2 bramki (Score 2 Goals)
  3. Obroń rzut karny (Save 1 Penalty Kick)

Opis zadania: Spotkanie w stolicy Jordanii ma zaskakujący przebieg - gospodarze prowadzą 2:1 z faworyzowaną Japonią, jednak rzut karny, do którego egzekwowania zamierza się Shinji Kagawa, może wszystko zmienić. Na szczęście jednak to Ty masz kontrolę nad wydarzeniami, a Twoim zadaniem jest obrona jedenastki, a następnie zwiększenie rozmiarów zwycięstwa nad reprezentantami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Porada: Podczas obrony rzutu karnego trzymaj się środka bramki - Shinji Kagawa uderza w sam środek pola bramki!

Wyzwanie nr 5 - Japan only a point away from Brazil

Spotkanie: Japonia - Australia

Wynik: 0:1

Minuta rozpoczęcia zadania: 88

Kontrolowana drużyna: Japonia

Cele:

3. Nie otrzymaj czerwonych kartek (Get No Red Cards)

Opis zadania: Choć Japończycy są zaledwie punkt od gwarantowanego wyjazdu do Japonii, do potyczka z Australią zmierza do niekorzystnego rozstrzygnięcia - do końca spotkania pozostało ledwie kilka minut, a gospodarze przegrywają z gośćmi 0:1, na dodatek po straconej bramce samobójczej. Twoim zadaniem jest wykorzystanie ostatnich minut spotkania i zakończenie szturmu na bramkę gości golem zapewniającym awans na MŚ.

Wyzwanie nr 6 - Onwards and upwards for Uzbekistan

Spotkanie: Korea Południowa - Uzbekistan

Wynik: 1:0

Minuta rozpoczęcia zadania: 43

Kontrolowana drużyna: Uzbekistan

Cele:

Opis zadania: Dalsze losy Uzbekistanu w eliminacjach do mundialu w Brazylii zależą od meczu z Koreą Południową, a na razie sprawy nie wyglądają dobrze - goście stracili bramkę po samobójczym golu Shorakmedowa, co znacznie utrudnia szanse na chociażby matematyczną możliwość awansu na mistrzostwa. Postaraj się odwrócić losy spotkania zapewniając zwycięstwo ekipie gości.