Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Goodbye Deponia - poradnik do gry

Goodbye Deponia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobądź obrazek Elizjum | Na ratunek Goal i Deponii | Goodbye Deponia Goodbye Deponia poradnik, solucja

Zdobądź obrazek Elizjum

Byłeś już u terapeuty, który uznał, że Rufus zachowuje się niepoważnie i kazał mu wyjść. Przydałyby Ci się więc obrazki przypominające te z testu, by pokazać je załamanemu Bozo i zobaczyć, jak Rufus powinien odpowiadać terapeucie. Przełącz sterowanie na zielonego Rufusa.

Idź do pubu - Zdobądź obrazek Elizjum | Na ratunek Goal i Deponii | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Idź do pubu. Porozmawiaj z barmanem. Ze ściany przy barze zerwij ulotkę reklamową. Popatrz na obrazek nad ladą, niestety, barman ani myśli Ci go sprezentować. Kliknij kwas nukleinowy (zielona fiolka nad głową barmana). Okaże się, że kosztuje on 6 złociszy. Pogawędź z klientami -dostawcą, sprzedawcą owoców i hydraulikiem. Z ich stolików zabierz kufle. Spróbuj napełnić je przy barze, niestety - zarówno hormony, jak i środek na porost włosów oraz wyciąg z grzybów są obecnie zakazanymi składnikami drinków. Czyli musisz zdobyć je na własną rękę. Na razie nalej do każdego kufla pomyj (rura po lewej stronie baru).

Udaj się do lokacji z wiedźmą i pogadaj z nią na temat grzybów (kliknij wiedźmę ulotką) - Zdobądź obrazek Elizjum | Na ratunek Goal i Deponii | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Udaj się do lokacji z wiedźmą i pogadaj z nią na temat grzybów (kliknij wiedźmę ulotką). Ponownie zaczep wiedźmę i powiedz jej, że z pewnością posiada grzyb. Faktycznie... Zerwij ów grzyb i wrzuć go do jednego z kufli. Przełącz się na czerwonego Rufusa i idź do domu państwa Bozo, skąd zabierz leżący na blacie pojemnik z matczynym mlekiem. Udaj się przed wejście do obozu rebeliantów i zajrzyj do wnętrza czołgu.

Otwórz szafkę i zabierz pudełko z lunchem, rozpakuj je w ekwipunku - znajdziesz buteleczkę z hormonami - Zdobądź obrazek Elizjum | Na ratunek Goal i Deponii | Goodbye Deponia - Goodbye Deponia - poradnik do gry

Otwórz szafkę i zabierz pudełko z lunchem, rozpakuj je w ekwipunku - znajdziesz buteleczkę z hormonami. Hormony oraz matczyne mleko daj zielonemu Rufusowi, który wrzuci je do pozostałych dwóch kufli. Wręcz drinki gościom w pubie: grzybowego - hydraulikowi, drink z hormonami - sprzedawcy owoców, a ten na porost włosów - dostawcy. Wróć do pubu i zabierz obrazek.