Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI

Manewry | Podstawy rozgrywki w World of Warplanes poradnik World of Warplanes

Manewry

Najlepiej wykonasz manewry stosując sterowanie myszą 0.4.1, umożliwiające obroty za pomocą klawiatury. Dobrym nawykiem jest sprawdzanie od czasu do czasu swojego ogona za pomocą klawisza "Q" umożliwia to podjęcie ucieczki przed atakującym jak również zmianę celu. Manewry obronne są kluczowe do przetrwania. Warto wykorzystywać krajobraz jak np. wzgórza, drzewa oraz wąskie przesmyki do rozbicia o nie nieuważnego przeciwnika, który nas goni.

Wznoszenie się do beczki - Manewry | Podstawy rozgrywki w World of Warplanes - World of Warplanes - poradnik dla początkujących
Wznoszenie się do beczki

Gdy to nie skutkuje trzeba podjąć ryzykowny manewr 'beczka', aby szybkim zwrotem znaleźć się na ogonie przeciwnika. W tym celu unieś nos w górę i dodaj doładowanie kiedy przeciwnik będzie już przed tobą. Zrób niepełny obrót , znajdź się na jego ogonie, zaatakuj i zniszcz.

Nurkowanie w dół - Manewry | Podstawy rozgrywki w World of Warplanes - World of Warplanes - poradnik dla początkujących
Nurkowanie w dół

Dobrym wyborem jest też zrobienie 'nurkowania'. Opuszczamy nos na dół i dodajemy gazu. Gdy nasza wysokość spadnie poniżej 100m, zaczynasz szybko wznosić się starając uniknąć spotkania z ziemią.