Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI

Rodzaje bitew | Podstawy rozgrywki w World of Warplanes poradnik World of Warplanes

Standardowa (15vs15)

Wybranie z menu tego typu rozgrywki, wrzuci cię do kolejki losowania pomiędzy wszystkimi dostępnymi graczami, z których zostaną wydzielone 2-wie drużyny po 15 osób, uwzględniając poziom zapisanego do bitwy samolotu. W tym wypadku nie ma możliwości spotkać samolot o 3 poziomy wyższy lub niższy, stosunkowo do tego, który ty wybrałeś. Na koniec zostajesz rozliczony z tego co zrobiłeś podczas całej rozgrywki i otrzymujesz za to doświadczenie, kredyty oraz jeżeli byłeś wystarczająco dobry odznaczony medalem.

Pojedyncza (z botami)

Gra polega na wybraniu przez ciebie dowolnego samolotu i rozegrania szybkiej rozgrywki, między 2-ma drużynami składającymi się z dwóch samolotów (ciebie i bota, przeciwko dwóm botom). Wygrasz, gdy wyeliminujesz wrogom drużynę. Za tą misję nic nie otrzymasz, prócz sprawdzenia wybranego samolotu.

Szkolenie (indywidualne)

Tą misje rozegrasz na samym początku gry. Jest to nic innego jak samouczek, w którym należy postępować według wyświetlanych poleceń jak i podpowiedzi instruktora. W nagrodę otrzymasz doświadczenie i kredyty.

Szkolenie drużyny (drużynowa z botami)

Wybierasz jeden ze swoich samolotów i zapisujesz się do rozgrywki, która jest tworzona pod względem mapy, celu oraz poziomu samolotu. Rozgrywka podobna do tego co pojedyncza z botami z tą różnicą że można grać z graczami i botami. Dodatkowo możesz stworzyć własny plac ćwiczebny. W tym celu w prawym górnym rogu masz przycisk 'Stwórz pokój'. Kolejnym krokiem jest ustawienie mapy, czasu oraz opisu.