Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI
World of Warplanes - poradnik dla początkujących

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

Gra World of Warplanes produkcji Białoruskiej firmy Wargaming.net, prezentuje profesjonalną rozgrywkę w której zasiadasz za sterami historycznych modeli samolotów z czasów II wojny światowej oraz modeli, które nie doczekały pierwszych lotów, a ich historia skończyła się na kreślarskim papierze. W grze masz dostęp do samolotów takich państw jak USA, Niemcy, Japonia oraz Związek Radziecki. Każdy zaprojektowany z wielką dbałością o szczegóły oraz z możliwością modernizacji uzbrojenia jak i wyglądu zewnętrznego dla dostępnego modelu.

Niniejszy poradnik do gry World of Warplanes został rozpisany na rozdziały uwzględniając proces rejestracji gry jak i aktywacji konta. Następnie przekazuje informacje o tym, jak ważnym jest wybór odpowiedniego sterowania do poziomu gry, przechodząc do typów samolotów oraz ich uzbrojenia, które ma kluczowe znaczenie do pełnienia odpowiednich ról w bitwie.

Prezentuje on również zaawansowane porady związane z trudnymi manewrami jak i sztuczkami przy wykorzystaniu dostępnych map, a także zastosowanie specjalnych modułów oraz plusy jakie wynikają ze szkolenia załogi na wyższy poziom.

Poradnik jest aktualny dla wersji gry: Beta 0.5.

Uwaga! Jako, że gra jest ciągle nieukończona i co jakiś czas ukazują się do niej kolejne patche, będziemy na bieżąco uzupełniać treść poradnika, uwzględniając wszystkie poprawki. Dzięki temu zamierzamy zaoferować Wam kompleksowe i zawsze aktualne informacje.

Andrzej "Alojz" Steblik (www.gry-online.pl)

Informacje o World of Warplanes - poradnik dla początkujących

Autor : Andrzej Alojz Steblik

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 21, ilustracje: 80 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w World of Warplanes - poradnik dla początkujących