Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zabić purchlaka w The Last of Us? The Last of Us poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry The Last of Us podpowiada jak wyeliminować purchlaka (Bloater). Potwory te są największym i najbardziej wytrzymałym gatunkiem zarażonych w grze. Podpowiadamy jak pokonywać purchlaki w trakcie obowiązkowych walk z nimi.

Jeśli gra tylko na to pozwala to lepszym rozwiązaniem jest przekradnięcie się obok purchlaka lub ucieknięcie mu w przypadku wykrycia. Zmniejszy to ryzyko zgonu i pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo zapasów.

Purchlaka po raz pierwszy spotkasz w etapie Ucieczka z budynku szkoły - Jak zabić purchlaka w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Purchlaka po raz pierwszy spotkasz w etapie Ucieczka z budynku szkoły. Stwory te pojawiają się też w wybranych trudniejszych bitwach w dalszej części gry.

Purchlak to bardzo potężny przeciwnik, który potrafi rzucać wybuchającymi zarodnikami. Jeśli będziesz stał w trującej substancji zbyt długo, szybko zginiesz, więc staraj się jak najwięcej biegać.

W trakcie walk zwracaj zawsze uwagę na towarzyszących purchlakowi biegaczy - Jak zabić purchlaka w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

W trakcie walk zwracaj zawsze uwagę na towarzyszących purchlakowi biegaczy. Staraj się ich jak najszybciej zabijać.

Atakowaniem purchlaka zajmuj się po zabiciu zwykłych potworów - Jak zabić purchlaka w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Atakowaniem purchlaka zajmuj się po zabiciu "zwykłych" potworów. Warto schować się za zasłoną i spróbować trafić purchlaka koktajlem Mołotowa. Jeśli ci się uda, bestia zacznie płonąć, stając się na pewien czas bezbronna. Możesz wtedy strzelić do niej kilka razy i poprawić bombą.

Jeśli purchlak przeżyje ataki z użyciem koktajli Mołotowa i bomb, albo jeśli nie będziesz w ogóle miał tych przedmiotów w inwentarzu, wykonuj pojedyncze strzały wymierzone w purchlaka, a następnie szybko odbiegaj, by nie zostać trafionym zarodnikiem - Jak zabić purchlaka w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Jeśli purchlak przeżyje ataki z użyciem koktajli Mołotowa i bomb, albo jeśli nie będziesz w ogóle miał tych przedmiotów w inwentarzu, wykonuj pojedyncze strzały wymierzone w purchlaka, a następnie szybko odbiegaj, by nie zostać trafionym zarodnikiem. Nie możesz również pozwolić purchlakowi, żeby do ciebie podbiegł, bo bardzo szybko zginiesz.