Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsze umiejętności w The Last of Us The Last of Us poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do The Last Of Us zamieściliśmy nasze rekomendacje na temat najlepszych umiejętności Joela, które można odblokowywać i ulepszać na przestrzeni całej gry. Może to uczynić bohatera silniejszym czy udostępnić nowe przydatne ataki.

Do kupowania umiejętności potrzebne są suplementy, które możesz odnajdywać w świecie gry wraz z innym lootem - Najlepsze umiejętności w The Last of Us - The Last of Us - poradnik do gry

Do kupowania umiejętności potrzebne są suplementy, które możesz odnajdywać w świecie gry wraz z innym lootem. Każdy odnaleziony suplement może ci przydzielić 5 lub 10 punktów rozwoju. Nie możesz zakupić wszystkich umiejętności Joela w ramach jednego przejścia gry, gdyż nie odnajdziesz wystarczającej liczby suplementów. Musisz rozpocząć grę w trybie Nowa Gra Plus, do którego przeniesione zostaną postępy w związku z odblokowanymi umiejętnościami.

Oto najważniejsze naszym zdaniem umiejętności do odblokowania:

  1. Shiv Master - Umiejętność ta pozwala na używanie ostrzy w celu wybronienia się przed śmiercią po złapaniu przez klikacza. Może cię to uratować przed wieloma potencjalnymi zgonami. W miarę możliwości zakup co najmniej pierwszy poziom zanim zaczniesz regularnie spotykać klikacze (pojawiają się one od etapu Śródmieście). Warto też docelowo odblokować drugi poziom zdolności, by zużywać mniej ostrzy.
  2. Maximum Health - Zakup pierwszy poziom tej umiejętności już na wczesnym stadium gry. Dodatkowe punkty zdrowia zawsze przydadzą się do utrzymania głównego bohatera przy życiu.
  3. Listen Mode Distance - To ważna umiejętność pod kątem śledzenia przeciwników i planowania ataków na nich. Zwiększanie dystansu nasłuchiwania pozwoli ci wykryć kolejnych przeciwników i zmniejszy się ryzyko popełnienia jakiegoś błędu. Warto zaznaczyć, że umiejętność ta nie jest dostępna na poziomach trudności Przetrwanie i Brutalna rzeczywistość (Grounded).
  4. Weapon Sway - Radzimy nie czekać zbyt długo z odblokowaniem obu poziomów tej umiejętności. Ułatwi ci to znacząco celowanie z broni. Powinieneś w rezultacie rzadziej pudłować i tym samym marnować o wiele mniej bardzo cennych zapasów.