Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III 2.0 - poradnik do gry

Diablo III 2.0 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rzemiosło poradnik Diablo III 2.0

Podczas przemierzania świata Sanktuarium spotkamy rzemieślników gotowych wspomóc nas swoimi umiejętnościami. Po wykonaniu jednego z zadań w pierwszym akcie dostaniemy dostęp do kowala zaś w połowie drugiego rozdziału gry dołączy do nas złotnik. W obu przypadkach rzemieślnicy startują na pierwszym poziomie doświadczenia, ale jeśli zainwestujemy trochę złota w ich biznes oraz znajdziemy odpowiednie księgi szybko awansują poszerzając asortyment dostępnych usług.

Księgi są łupem po pokonanych potworach na wyższych poziomach trudności.

Wiemy już w jaki sposób rozwijać zdolności rzemieślników ale warto byłoby zrozumieć do czego będą nam oni przydatni na wyższych poziomach trudności. Przez całą przygodę będziemy regularnie zdobywali różnego rodzaju kamienie szlachetne, które po włożeniu do gniazd obecnych w niektórych przedmiotach zwiększą ich moc. Złotnik pozwala nam na łączenie słabszych klejnotów w potężniejsze a tym samym na uzyskanie znacznie lepszych bonusów. Stąd też ilekroć mamy niepotrzebne kamienie w inwentarzu warto je połączyć w silniejsze a następnie osadzić w broni czy pancerzu. Co jednak zrobić, gdy będziemy chcieli pozbyć się ekwipunku? Tutaj przyda się nam druga zdolność złotnika - usuwanie klejnotów. Za drobną opłatą będziemy mogli wyjąć kamień z jednego i osadzić go w drugim przedmiocie. Dzięki temu praktycznie przez całą grę możemy uzyskiwać różne bonusy do naszych atrybutów, szansy na znalezienie magicznych przedmiotów (topaz osadzony w hełmie), obrażeń od trafień krytycznych (szmaragd osadzony w broni) czy też ilości punktów życia (ametyst w hełmie).

Drugim rzemieślnikiem, z którego umiejętności będziemy korzystali przez całą grę jest kowal - Rzemiosło - Diablo III - poradnik do gry

Drugim rzemieślnikiem, z którego umiejętności będziemy korzystali przez całą grę jest kowal. Podstawową jego zdolnością jest rozkładanie przedmiotów - pozwala nam ona na rozbicie magicznego, rzadkiego bądź legendarnego ekwipunku i uzyskanie z nich specjalnych materiałów. Rodzaj uzyskanych komponentów różni się zależnie od jego typu. Następnie uzyskane składniki możemy wykorzystać do stworzenia nowych magicznych przedmiotów: warto tutaj zawsze wybierać najlepszy dostępny w danej chwili element pancerza czy broń, gdyż im wyższy jest poziom przedmiotu tym większa szansa na uzyskanie najsilniejszych właściwości. Po osiągnięciu dziesiątego poziomu doświadczenia kowala będziemy mogli tworzyć przedmioty niezrównane - są to najlepsze możliwe do wykucia bronie czy pancerze w grze o ile mamy na nie schematy. Głównym czynnikiem do wytworzenia dobrych przedmiotów są schematy, które można otrzymać jedynie wybijając przeciwników.