Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tworzenie Sima | Simowie w The Sims 3 Pokolenia poradnik The Sims 3: Pokolenia

Tak jak w poprzednich dodatkach na etapie tworzenia Sima pojawiło się kilka nowych możliwości. Jak zawsze przybyło ubrań, fryzur, dodatków etc. W zasadach tworzenia osobowości Simów nie zmieniło się nic nie licząc dwóch nowych cech: "opiekuńczy" oraz "buntownik". Dalej także obowiązuje zasada, że przy wyborze pięciu cech Sima automatycznie blokują się przeciwstawne cechy np. jeśli wybierzesz cechę "opiekuńczy" automatycznie zostaje zablokowane dodanie cechy "nie lubi dzieci".

Włosy

Owłosienie ciała

001 - Tworzenie Sima | Simowie w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
001
002 - Tworzenie Sima | Simowie w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
002

W opcjach dotyczących włosów poszerzono możliwości kreowania Sima o owłosienie ciała (tylko u mężczyzn). Zakres tych opcji jest bardzo szeroki. Owłosienie możesz dodać na klatce piersiowej i brzuchu, na plecach, nogach i stopach, a także na rękach. Przy czym na każdym z tych obszarów możesz zdecydować czy ma być ono delikatne czy też znaczne. W ten sposób możesz stworzyć Sima owłosionego nieznacznie [001], średnio albo znacznie [002]. Oczywiście kolor owłosienia zależy tylko od ciebie - możesz dostosować go do koloru włosów, wybrać jedną z dostępnych podstawowych barw, albo skorzystać z pełnej palety kolorów.

Twarz

Makijaż

003 - Tworzenie Sima | Simowie w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
003
004 - Tworzenie Sima | Simowie w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
004

Makijaż to opcja dostępna od samego początku w The Sims 3. Twórcy wprowadzili tutaj dodatkowy modyfikator - nieprzezroczystość [003]. Dzięki niemu możesz na wybranym wzorze malowania dopasować intensywność makijażu według własnego mniemania [004].