Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zajęcia pozalekcyjne | Od niemowlęcia do nastolatka w The Sims 3 Pokolenia poradnik The Sims 3: Pokolenia

Zajęcia pozalekcyjne

065 - Zajęcia pozalekcyjne | Od niemowlęcia do nastolatka w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
065
066 - Zajęcia pozalekcyjne | Od niemowlęcia do nastolatka w The Sims 3 Pokolenia - The Sims 3: Pokolenia - poradnik do gry
066

Zajęcie pozalekcyjne do dodatkowe godziny spędzane przez małego Sima w szkole (takiej bez internatu, tradycyjnej). Służą one rozwijaniu umiejętności Sima. Dostępne są zarówno dla dziecka jak i nastolatka. Zapisać na nie może rodzic za pomocą np. komputera lub bezpośrednio w szkole (opcja "zapisz dziecko na zajęcia pozalekcyjne"). Może tego dokonać także samo dziecko bądź nastolatek [065].

Ze względu na różnicę w wieku i różny poziom szkół zajęcia dla dziecka i nastolatka różnią się od siebie. Dziecko chodzące do szkoły podstawowej może zapisać się na balet oraz skauting, które mu pomogą w nieznacznym stopniu. Zajęcia dla nastolatka prezentują już większą wartość - uczy się on na nich umiejętności. Zajęciom pozalekcyjnym poświęcona jest specjalna zakładka na dolnym panelu [066]. Możesz tutaj sprawdzić kiedy i w jakich godzinach Sim musi się wybrać na zajęcia (zwykle jest to od razu po lekcjach w szkole).

W przypadku nastolatka możesz zapisać go na więcej niż jedne zajęcia pozalekcyjne o ile nie kolidują one ze sobą np. nic nie stoi na przeszkodzie aby uczęszczał do klubu dyskusyjnego (poniedziałek i środa) oraz klubu nauki (wtorek i czwartek). Oto spis wszystkich zajęć:

L.p.

Zajęcia pozalekcyjne nastolatka:

Dni tygodnia, w które się odbywają:

Nauczane umiejętności:

1

Klub muzyczny

Pn, Śr

Gra na gitarze, fortepian perkusja, kontrabas

2

Klub artystyczny

Pn, Cz

Malowanie, rzeźbiarstwo

3

Klub redakcyjny

Śr, Pt

Pisarstwo

4

Klub nauki

Wt, Cz

Wynalazczość

5

Klub dyskusyjny

Pn, Śr

Logika

6

Klub teatralny

Wt, Pt

Charyzma

7

Klub modelarski

Wt, Śr

Majsterkowanie

8

Klub sportowy

Cz, Pt

Sportowe