Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's H.A.W.X. - poradnik do gry

Tom Clancy's H.A.W.X. - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 1- Ghost Rider | Opis przejścia poradnik Tom Clancy's H.A.W.X.

Misja 1: Ghost Rider

Miejsce akcji: Ciudad Juarez, Meksyk - Misja 1- Ghost Rider - Opis przejścia - Tom Clancys H.A.W.X. - poradnik do gry

Miejsce akcji: Ciudad Juarez, Meksyk

Sytuacja geopolityczna: Siły rebeliantów meksykańskich zaatakowały na granicy Stanów Zjednoczonych w pobliżu miasta El Paso. Jako jeden z amerykańskich pilotów zostajesz wysłany na misję w celu powstrzymania agresora.

Przewidywany opór: Główny trzon armii uderzeniowej stanowią siły pancerne wspierane przez artylerię przeciwlotniczą. Ponadto nieprzyjaciel dysponuje śmigłowcami bojowymi i kilkoma myśliwcami. W obszarze zabudowanym spodziewany duży opór piechoty wyposażonej w ręczne wyrzutnie rakiet.

Zalecany samolot: F-18

Zalecane uzbrojenie:

Nagrody za ukończenie: mapa Adler, Su-25

Dodatkowe doświadczenie za poziom trudności:

Normalny +200

 

Trudny +300

 

Elitarny +400

Twoim pierwszym zadaniem po przeleceniu ponad granicą będzie zaatakowanie konwoju kilku samobieżnych wyrzutni rakiet MLRS, czołgów oraz stanowisk artylerii przeciwlotniczej. Otwórz mapę taktyczną i przyjrzyj się przez chwilę sytuacji. Żółte ikony wskazują położenie przeciwników. Nieco na prawo od kierunku lotu po chwili zobaczysz pierwsze cele oznaczone żółtymi rombami. Zbliż się do nich na odległość około 4 kilometrów i zwolnij lot, a kiedy pierwszy romb zmieni kolor na czerwony wystrzel rakietę, po czym od razu wciśnij klawisz odpowiadający za zmianę celu. W miarę jak kolejne cele będą podświetlać się na czerwono likwiduj je. Samolot FA-18, którym lecisz, wyposażony jest w rakiety JStrike, które nie wymagają podświetlania celu wiązką lasera Aś do chwili uderzenia, w związku z czym natychmiast po wystrzeleniu jednej z nich możesz przełączyć się na kolejny cel.

Po zniszczeniu kilku pojazdów, w okolicy pojawi się ich więcej - Misja 1- Ghost Rider - Opis przejścia - Tom Clancys H.A.W.X. - poradnik do gry

Po zniszczeniu kilku pojazdów, w okolicy pojawi się ich więcej. Niszcz je sukcesywnie, pozbywając się najpierw jednej grupy, zanim podlecisz do kolejnej. Pozwala to oszczędzić czas konieczny na niepotrzebne przeloty.

Po uporaniu się z pojazdami otrzymasz komunikat o grupie zwiadowczej znajdującej się w mieście. Ich położenie wskazuje zielona na HUD-dzie, zaś stan zielona ikona i pasek życia po prawej stronie ekranu. Twoim zadaniem jest osłona tej grupy przed zmasowanym atakiem przeciwnika.

Liczy się przede wszystkim szybkość i umiejętne zmienianie celów. Tuż po otrzymaniu komunikatu o oddziale Duchów zjawią się również wrogie śmigłowce AH-64. Kluczem do skutecznego pozbycia się wszystkich przeciwników jest szybkie likwidowanie fal nieprzyjaciół poprzez korzystanie z dopalacza w celu jak najszybszego zbliżenia się do nich na ok. 4 kilometry, a następnie przyhamowanie i szybkie przełączanie się pomiędzy celami z jednoczesnym wystrzeliwaniem kolejnych rakiet. Pilnuj, aby przez cały czas znajdować się na odpowiednio wysokim pułapie, bowiem w gorączce zmagać z jednostkami naziemnymi bardzo łatwo rozbić się o ziemię. Nie pozwól, aby helikoptery zbliżyły się do ochranianego celu bliżej niż na 5 kilometrów.

Ostatnia faza misji to walka z kilkoma samolotami Su-27 - Misja 1- Ghost Rider - Opis przejścia - Tom Clancys H.A.W.X. - poradnik do gry

Ostatnia faza misji to walka z kilkoma samolotami Su-27. Na tym poziomie nie stanowią one większego zagrożenia. Możesz nawet spróbować pobawić się w zestrzeliwanie ich z działka pokładowego. Nie celuj jednak w samolot, a w małe kółeczko, które się przed nim pojawia w chwili, kiedy znajdzie się on w zasięgu.