Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crackdown 2 - poradnik do gry

Crackdown 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 poradnik Crackdown 2

1 - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry
Pozycja 23: Kompleks HR: Dziedziniec [Obszar 3, 23] - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Pozycja 23: Kompleks HR: Dziedziniec [Obszar 3, 23]

Uwagi: Pozycja ta jest powiązana z Pozycją 22: Kompleks HR: Wieżowiec. Oznacza to, że możesz ją utracić jeśli się od niej zbytnio oddalisz lub jeśli w przeciągu około jednego dnia nie zdobędziesz tej drugiej. W takiej sytuacji konieczne okaże się przeprowadzenie ponownego szturmu. Kolejność zajmowania pozycji nie odgrywa tu większej roli.

Opis: Do tej pozycji warto się zbliżyć przeskakując po dachach sąsiednich budynków, a to dlatego, że to właśnie w wyżej położonych miejscach będą stacjonowały siły wroga. Zanim jeszcze wezwiesz wsparcie postaraj się zlikwidować wszystkich snajperów i przeciwników z wyrzutniami rakiet, a w szczególności tych chowających się wewnątrz zniszczonych wieżowców #1 . Już po rozpoczęciu właściwej bitwy również warto powrócić na balkoniki i dachy, gdyż łatwiej będzie w taki sposób atakować wrogów stojących na dole #2 i bronić się przed nowymi jednostkami przeciwnika pojawiającymi się na wyższych półkach.

2 - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry
Pozycja 24: Park przemysłowy [Obszar 2, 24] - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Pozycja 24: Park przemysłowy [Obszar 2, 24]

Opis: Park przemysłowy najlepiej byłoby zaatakować od strony autostrady #1 . Tradycyjnie już zadbaj o to żeby oczyścić sobie przedpole. Miejsce wezwania śmigłowca znajduje się na ziemi, ale po wykonaniu tej czynności warto powrócić na górę, gdyż w okolicy będą pojawiali się nowi wrogowie z wyrzutniami rakiet #2 . Ich sprawna eliminacja powinna być dla Ciebie sprawą priorytetową. Jeżeli odniesiesz poważniejsze obrażenia zeskakuj na ziemię na zewnątrz parku, a będziesz się mógł bezproblemowo zregenerować. Na szczęście nawet jeśli walki będą toczone pod osłoną nocy to nie przeszkodzą Ci w nich w żaden sposób potwory.

3 - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry
Pozycja 25: Zapomniane osiedle: Wejście [Obszar 2, 25] - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Pozycja 25: Zapomniane osiedle: Wejście [Obszar 2, 25]

Uwagi: Pozycja ta jest powiązana z Pozycją 26: Zapomniane osiedle: Podejście oraz z Pozycją 27: Zapomniane osiedle: Molo. Oznacza to, że możesz ją utracić jeśli się od niej zbytnio oddalisz lub jeśli w przeciągu około jednego dnia nie zajmiesz pozostałych miejsc. W takiej sytuacji konieczne okaże się przeprowadzenie ponownych szturmów. Miejsca możesz atakować w dowolnej kolejności. Pamiętaj natomiast o rozsądnym zarządzaniu zapasami, gdyż próba wycofania się do jednego z okolicznych lądowisk również będzie mogła zaowocować utratą zdobytych już pozycji.

Opis: Podczas zajmowania tej pozycji strategicznej musisz najwięcej uwagi poświęcić przeciwnikom wyposażonym w granatniki oraz wyrzutnie rakiet, którzy będą pojawiali się wewnątrz oszklonych części budynków #1 . Zlikwiduj co najmniej kilku z nich przed wezwaniem śmigłowca i bądź gotowy na to, że po rozpoczęciu właściwej bitwy dotrą w te miejsca kolejni. Oprócz tego zabezpiecz dachy okolicznych wieżowców #2 . Z przeciwnikami pojawiającymi się na dole nie powinieneś już na szczęście mieć tylu problemów.

4 - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry
Pozycja 26: Zapomniane osiedle: Podejście [Obszar 2, 26] - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Pozycja 26: Zapomniane osiedle: Podejście [Obszar 2, 26]

Uwagi: Pozycja ta jest powiązana z Pozycją 25: Zapomniane osiedle: Wejście oraz z Pozycją 27: Zapomniane osiedle: Molo. Oznacza to, że możesz ją utracić jeśli się od niej zbytnio oddalisz lub jeśli w przeciągu około jednego dnia nie zajmiesz pozostałych miejsc. W takiej sytuacji konieczne okaże się przeprowadzenie ponownych szturmów. Miejsca możesz atakować w dowolnej kolejności. Pamiętaj natomiast o rozsądnym zarządzaniu zapasami, gdyż próba wycofania się do jednego z okolicznych lądowisk również będzie mogła zaowocować utratą zdobytych już pozycji.

Opis: Do pozycji tej najlepiej byłoby dotrzeć przeskakując po dachach znajdujących się w tej okolicy wieżowców #1 . Tradycyjnie już zadbaj o wyeliminowanie snajperów i przeciwników z wyrzutniami, tak by Ci już później nie przeszkadzali. W celu wezwania śmigłowca musisz niestety zeskoczyć na dół. Tu z kolei uważaj na przeciwników chowających się na balkonach #2 . Po wezwaniu wsparcia możesz pozostać na dole, ale tylko jeżeli już wcześniej zabezpieczyłeś większość dachów i balkoników.

5 - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry
Pozycja 27: Zapomniane osiedle: Molo [Obszar 2, 27] - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Pozycja 27: Zapomniane osiedle: Molo [Obszar 2, 27]

Uwagi: Pozycja ta jest powiązana z Pozycją 25: Zapomniane osiedle: Wejście oraz z Pozycją 26: Zapomniane osiedle: Podejście. Oznacza to, że możesz ją utracić jeśli się od niej zbytnio oddalisz lub jeśli w przeciągu około jednego dnia nie zajmiesz pozostałych miejsc. W takiej sytuacji konieczne okaże się przeprowadzenie ponownych szturmów. Miejsca możesz atakować w dowolnej kolejności. Pamiętaj natomiast o rozsądnym zarządzaniu zapasami, gdyż próba wycofania się do jednego z okolicznych lądowisk również będzie mogła zaowocować utratą zdobytych już pozycji.

Opis: To jedna z trudniejszych do przejęcia pozycji strategicznych, przede wszystkim z uwagi na to, że wokół miejsca wezwania śmigłowca będzie się roiło od przeciwników z wyrzutniami #1 . W miarę możliwości postaraj się ich wszystkich zlikwidować, uciekając na dół w sytuacji odniesienia poważniejszych obrażeń. Oprócz tego do zabezpieczenia będzie też między innymi kilka stanowisk maszynowych. Dopiero po pozbyciu się tych zagrożeń zeskocz na dół i wezwij śmigłowiec #2 .

6 - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry
Tuż po rozpoczęciu właściwej bitwy powinieneś powrócić na dach jednego z pobliskich wieżowców, aczkolwiek zadbaj o to by się zbytnio nie oddalić - Pozycje strategiczne (4) | Zadania drugorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Tuż po rozpoczęciu właściwej bitwy powinieneś powrócić na dach jednego z pobliskich wieżowców, aczkolwiek zadbaj o to by się zbytnio nie oddalić. Przeciwnicy będą pojawiali się między innymi na północny-zachód od tego miejsca #1 i warto przeciw nim używać ciężkich broni, gdyż w głównej mierze będą to elitarne jednostki Ogniwa. W końcowej fazie walk do zlikwidowania pozostaną Ci już tylko wrogowie rozstawieni na tytułowym molo, zlokalizowanym na północ od miejsca wezwania śmigłowca. Na szczęście można ich bezproblemowo wyeliminować stojąc na jednym z dachów #2 .