Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

The Office – Toby jest Dusicielem ze Scranton. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

The Office – Toby jest Dusicielem ze Scranton

The Office, Greg Daniels, NBC 2005 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
The Office, Greg Daniels, NBC 2005
  1. Film/serial: Biuro (The Office)
  2. Twórca: Greg Daniels
  3. Lata nadawania: 2005–2013
  4. Gdzie obejrzeć: Netflix, HBO Max, Canal+, Prime Video, Viaplay

Amerykańska wersja serialu The Office nie jest jeszcze u nas tak popularna, jak Przyjaciele czy Teoria wielkiego podrywu, ale jest dostępna na tylu platformach streamingowych, że brakuje już wymówek – z tym światowym fenomenem po prostu trzeba się w końcu zapoznać. Serial w postaci paradokumentu, bez dogrywanego sztucznego śmiechu czy muzyki w tle, okazał się strzałem w dziesiątkę. Jednym z jego pobocznych bohaterów jest Toby Flenderson – kadrowy w firmie i postać nieco tragiczna. To trochę taki życiowy nieudacznik – człowiek bez charyzmy, ciekawej osobowości, po nieudanym małżeństwie, którego szef otwarcie nienawidzi, a reszta wydaje się ignorować bądź zupełnie nie zauważać.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej