Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 5 stycznia 2022, 14:30

autor: Pingwin

11 inteligentnych gadżetów, które zmienią Twój dom

Coś dla bezpieczeństwa, dla komfortu, pupila i w ramach hobby – przedstawiamy zbiór 11 inteligentnych gadżetów, które ułatwią nam życie i całkowicie zmienią nasz dom.

Życie lepiej sobie ułatwiać niż utrudniać. Pomocne mogą okazać się gadżety, o których nawet nie myśleliśmy, a jakie mogą mieć duży wpływ na jakość naszej codzienności. Będzie coś dla bezpieczeństwa, coś dla zwierząt, porannego i wieczornego komfortu, rekreacji, rozrywki i zdrowia – przed wami 11 inteligentnych gadżetów, które odmienią wasz dom.

Choć pokazujemy tu konkretne modele urządzeń, chcemy zwrócić uwagę na całe kategorie produktów i pokazać, jak współczesna technologia potrafi sprytnie ułatwić nam życie. Jeśli możesz polecić inne urządzenia, albo alternatywy dla prezentowanych w tekście produktów, zapraszamy do sekcji komentarzy.

iDOO System upraw hydroponicznych

Ogród w twoim domu, 365 dni w roku. - 11 inteligentnych gadżetów, które zmienią Twój dom - dokument - 2022-01-05
Ogród w twoim domu, 365 dni w roku.

iDOO to rozwiązanie do domowej uprawy roślin. To ogród wewnętrzny, jednak w tym przypadku nie będziemy musieli kupować ziemi. To dzięki wodzie system korzeniowy dostaje wszelkie potrzebne roślinie aspekty do życia: tlen, wodę i składniki odżywcze, co skutkuje szybszym wzrostem.

Ważne jest także światło, zapewnione przez oświetlenie LED o mocy 23W z różnymi trybami – normalnym, z czerwonym, niebieskim i białym światłem dla początkowej fazy, z czerwonym i białym dla fazy wzrostu oraz czerwono-białym dla fazy zbiorów. Sama wysokość lamp jest regulowana.

W iDOO można siać zioła, owoce, warzywa czy kwiaty, niezależnie od warunków pogodowych za oknem. Z pewnością będzie to ciekawe urozmaicenie diety i możliwość obcowania z naturą dla tych, którzy nie mają takich możliwości na co dzień.

Cena: ok. 599 zł

iDOO - System hydroponicznych upraw kupisz tutaj

TWOIM ZDANIEM

Chciałbyś, żeby Twój dom stał się bardziej smart?

Nie
69%
Tak
31%
Zobacz inne ankiety