Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 25 listopada 2021, 12:19

autor: Pingwin

Black Friday 2021: promocje, na które warto polować

Przedstawiamy listę 20 produktów, nad którymi warto się pochylić szczególnie w czasie promocyjnych, korzystnych cen. Znajdziemy tu konsole, telefony, smartwatche, słuchawki i gry, które powinny zadowolić najbardziej wymagających użytkowników technologii.

Black Friday może być odbierany dość kontrowersyjnie, zwłaszcza w Polsce, jeśli jednak istnieje możliwość zakupienia konkretnych produktów taniej, dlaczego by z niej nie skorzystać? Przedstawiony zbiór artykułów nie jest obowiązującą listą zakupów, tylko zawiera propozycje opracowane na podstawie raportu Google’a prezentującego najbardziej pożądane produkty elektroniczne końcówki roku. Polecamy mieć oko na zaprezentowane urządzenia i tytuły, szczególnie jeśli od jakiegoś czasu byliśmy zainteresowani elektronicznymi sprawunkami. Nie obiecujemy, że ceny wskazanych produktów będą zwalały z nóg, ale sugerujemy czujne obserwacje!

Najciekawsze oferty Black Friday 2021 oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w poniższej publikacji:

  1. Black Friday 2021 i Cyber Monday w Polsce – najlepsze promocje, co to jest i kiedy wypada

Black Friday 2021 – promocje na gogle VR/okulary VR

Oculus Quest 2

Wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki. Źródło: oculus.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki. Źródło: oculus.com

A może by tak wprowadzić doświadczanie gier na zupełnie wyższy level? Gogle VR pozwalają na przeniesienie się w świat gry, przekraczając granice szklanego ekranu. Dźwięk pozycyjny 3D wzmacnia doznania, które przeżywamy, grając albo ćwicząc. Oculus jest łatwy w obsłudze, szybki i wygląda trochę jak technologia z kosmosu. Możliwe jest nawet transmitowanie obrazu prosto z gogli do telewizora albo dedykowanej aplikacji. Za ich pomocą przeniesiemy się w zupełnie inną rzeczywistość, uważajmy tylko na szybko zbliżające się ściany!

  1. Regularna cena: ok. 1800–2400 zł (zależnie od wersji)
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, Morele.net

Valve Index

Pozwól się przenieść do innego świata. Źródło: store.steampowered.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Pozwól się przenieść do innego świata. Źródło: store.steampowered.com

Alternatywnym sposobem na zasmakowanie wirtualnej rzeczywistości może być Valve Index. Gogle twórców platformy Steam cieszą się zainteresowaniem entuzjastów VR-u, zapewniając godną rozrywkę na dwóch wyświetlaczach LCD. Wzbogacają ją też o dodatkowe doświadczenia dzięki efektom dźwiękowym płynącym z głośników panelowych, dostosowujących się do kształtu głowy i uszu użytkownika, a całokształtu dopełniają kontrolery Valve Knuckles, którymi steruje się nie tylko poruszając rękami, ale i poszczególnymi palcami, bazując na 87 czujnikach śledzących ruch i nacisk.

  1. Regularna cena: 4669 zł (pełny VRKit)
  2. Dostępne w sklepach: Allegro
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?

Nocne kolejki ciągnące się kilometrami, przepychanki w sklepach i ogromne wyprzedaże? Właśnie z tym większości kojarzy się Black Friday. Mało osób wie o strzelaninach i masowych oszustwach. Poznaj historię czarnego piątku.