Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 29 września 2021, 14:40

autor: Pingwin

12 aplikacji na Androida i iOS-a, których nie znasz, a ułatwią ci życie

Smartfony potrafią ułatwić życie, ale samo urządzenie bez oprogramowania to za mało. Polecamy 12 aplikacji, które pomogą zmagać się z codziennością.

Sklepy mobilne pękają w szwach, proponując użytkownikom niezliczone ilości aplikacji. W większości są kolorowe, atrakcyjne, coraz nowsze, obiecują „najlepsze rozwiązania” i technologie. Łatwo jest już na wstępie zagubić się lub nawet zrezygnować z poszukiwania odpowiadających nam programów. Dlatego też opracowałam dla Was listę 12 darmowych aplikacji mobilnych, które niekoniecznie są znane, a powinny być.

Pod uwagę wzięłam dostępność (oprócz dwóch, wszystkie aplikacje dostępne są zarówno dla użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem, jak i iOS-em), cenę (są darmowe, niektóre z możliwością zapłacenia za dodatkowe funkcje) oraz funkcjonalność. Wśród wyszczególnionych znaleźli się przedstawiciele różnych kategorii. Znajdziecie tu appki rozrywkowe, zdrowotne, administracyjne, jak i inne, które sprawią, że Wasze życie będzie odrobinę łatwiejsze.

ZNASZ ICH WIĘCEJ?

Znasz więcej przydatnych aplikacji, które pomagają ogarnąć rzeczywistość, albo alternatywy dla tych tutaj wymienionych? śmiało, napisz w komentarzu. Może komuś pomożesz.

Adobe Fill & Sign

Łatwiejsze podpisywanie dokumentów na wyciągnięcie ręki. - 12 aplikacji na Androida i iOS-a, których nie znasz, a ułatwią ci życie - dokument - 2021-09-30
Łatwiejsze podpisywanie dokumentów na wyciągnięcie ręki.

Dostępność: Android i iOS

Dawno minęły czasy, kiedy wszystkie dokumenty należało podpisywać ręcznie, żeby później odsyłać je pocztą. Dużą popularnością cieszą się obecnie np. podpisy elektroniczne. A co, gdyby pójść o krok dalej? Adobe Fill & Sign pozwala na swego rodzaju zeskanowanie dokumentu – należy zrobić mu zdjęcie - a także podpisanie się bezpośrednio na telefonie lub tablecie. Od wysłania w upragnione miejsce użytkowników dzieli zaledwie kilka kliknięć. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas swój czas i pieniądze – jest to również bardzo ekologiczne rozwiązanie.

  1. Strona aplikacji Adobe Fill & Sign