Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Filmy i seriale 10 października 2020, 09:30

autor: Karol Laska

Znany aktor? Chyba znany gracz! Oto celebryci, którzy za dużo grają w gry

Przecież to nie tak, że tylko my – zwykła klasa średnia – pocinamy dniami i nocami w gry wideo. Robią to też ludzie kina, muzycy, sportowcy, krótko mówiąc – celebryci. A kto z nich spędza najwięcej czasu przed komputerem? Cóż, mamy paru kandydatów.

Mila Kunis – gwiazda Czarnego łabędzia

  1. Zawód: aktorka
  2. Najważniejsze filmy i seriale: Czarny łabędź, Ted, Księga ocalenia
  3. Gdzie obejrzeć: Chili, iTunes Store, Rakuten, vod.pl, Canal+
  4. Ulubione gry: World of Warcraft, seria Call of Duty

Czasem człowiek potrzebuje odrobinę życiowej samokontroli, tej umiejętności mówienia „pas”, kiedy pójdzie się nieco za daleko. Mila Kunis miała z tym niemały problem. Trochę nie chce się w to wierzyć, ale ta hollywoodzka aktorka o urodzie tak wspaniałej, że aż stereotypowej, spędzała wiele czasu przed komputerem i nie różniła się mentalnie od emocjonalnie niewyżytego dwunastolatka (i żeby nie było – nie obrażam jej, a jedynie parafrazuję wypowiedziane przez nią słowa).

Bardzo łatwo wciąga się ona bowiem w świat jakiejkolwiek gry wideo, niezależnie od gatunku. Pokochała Call of Duty pomimo faktu, że jej umiejętności strzeleckie nie były najwybitniejsze, ale po prostu uwielbiała spędzać czas na zabijaniu cyfrowych oponentów, szczególnie zombiaków. Uzależniła się nawet od facebookowego Farmville, codziennie siejąc pszenicę, sadząc roślinki i hodując zwierzęta. I naprawdę trudno jej było nad sobą zapanować.

Zostało jeszcze 44% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-10

Karol Laska

TWOIM ZDANIEM

Podoba Ci się Geralt w wykonaniu Henry'ego Cavilla?

Tak
90,3%
Nie
9,7%
Zobacz inne ankiety
Ci gracze mają miliony na kontach – najlepiej zarabiający fani gier
Ci gracze mają miliony na kontach – najlepiej zarabiający fani gier

Czy można łączyć pasję do gier i sukces w życiu zawodowym? Okazuje się że tak. Wśród ludzi znanych z mediów nie brakuje fanów elektronicznej rozrywki, którzy spędzają dziesiątki godzin przed ekranem. Ba, są i tacy, którzy właśnie dlatego są sławni.

Lewandowski, Mila Kunis i Neymar – sławni ludzie, którzy grają w gry
Lewandowski, Mila Kunis i Neymar – sławni ludzie, którzy grają w gry

Czytacie plotkarskie portale? Ja nie. Ale na potrzeby tego artykułu poczytałem je. Doceńcie poświęcenie, ponieważ z miliarda skandali, zdrad i krzywdzących plotek, którymi karmi się internet, wyłowiłem te gwiazdy, które grają w gry.