Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 25 kwietnia 2020, 13:27

Tańsze zakupy i darmowa muzyka. Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji

Wiele firm przygotowało przeróżne promocje, aby umilić nam dni spędzane w domu i dać nam jakieś zajęcie. Wśród ofert znalazły się m.in. darmowe kursy, streamingi muzyczne i e-booki. Wybrałem kilka najciekawszych - warto skorzystać!

Tańsze zakupy i darmowa muzyka

Empik Premium – 2 miesiące za darmo

Empik Premium to nic innego jak dostęp do szerokiej gamy (ponad 13 tysięcy!) audiobooków, e-booków, podcastów i wszelakich słuchowisk w aplikacji Empik Go. Premium udostępnia również specjalne oferty na produkty ze sklepu internetowego. Dodatkowo dostawy kurierem i do paczkomatów są całkowicie darmowe. Natomiast w związku z zamknięciem wszystkich stacjonarnych salonów w galeriach handlowych, Empik zamierza organizować na swoim fanpage-u na Facebooku e-spotkania autorskie w formie streamów.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Nie ma nic prostszego, wystarczy wejść w podany przez nas poniżej link i wpisać swój adres e-mail. W ciągu kilku minut otrzymacie na pocztę specjalny kod, który należy wprowadzić na stronie po uprzednim zalogowaniu się na swoje konto.

  1. Oficjalna strona Empik Premium
  2. Strona promocyjna Amazon Music Unlimited
E-spotkania odbędą się z takimi autorkami jak Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska. - Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji - dokument - 2020-04-25
E-spotkania odbędą się z takimi autorkami jak Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska.

Allegro Smart – 1 miesiąc za darmo

Allegro chce zachęcić Polaków do robienia zakupów przez internet i unikania dużych skupisk ludzi. Dlatego też użytkownicy tego portalu aukcyjnego mogą skorzystać z darmowej dostawy bez dodatkowych kosztów. Dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za kwotę minimum 40 złotych, po czym możemy wybrać wysyłkę do paczkomatu lub punktu odbioru. W przypadku dostawy kurierskiej pod wskazany adres kwota zakupu musi wynosić ponad 100 złotych.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Wystarczy wejść na specjalną stronę stworzoną w tym celu przez Allegro lub aktywować ofertę Smart bezpośrednio podczas opłacania zakupów umieszczonych w koszyku.

  1. Strona promocyjna Allegro Smart
Allegro zapewnia, że nie liczy na zysk, a po zakończonym okresie promocyjnym obędzie się bez zachęt wykupienia usługi na stałe. - Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji - dokument - 2020-04-25
Allegro zapewnia, że nie liczy na zysk, a po zakończonym okresie promocyjnym obędzie się bez zachęt wykupienia usługi na stałe.

TIDAL – 90 dni za darmo

Tidal również postanowił włączyć się do akcji i udostępnić swoją usługę premium zupełnie za darmo. Do promocji kwalifikuje się również droższy plan Tidal HiFi, który pozwala słuchać muzyki w dobrej jakości. Natomiast wybranie wyższego planu subskrypcji powoduje skrócenie darmowego okresu z 90 do 45 dni.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Oliwer "Laty" Stanisławski

Jak redakcja GRYOnline.pl radzi sobie z pracą zdalną?
Jak redakcja GRYOnline.pl radzi sobie z pracą zdalną?

Praca z domu to zupełnie nowa rzeczywistość dla wielu osób. Firmy (także nasza) organizują z pracownikami telekonferencje, próbując możliwie zoptymalizować obowiązki. Dla wielu jednak praca zdalna to nie pierwszyzna - zapytaliśmy ich o rady.