Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 18 grudnia 2019, 15:02

autor: Serek

Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy

Okres przedświąteczny to przede wszystkim gorączka kupowania prezentów. Co kupić, aby sprawić bliskim radość? Oto kilka propozycji, które ucieszą każdego fana technologii.

Oczywiście na Święta najważniejsze spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole, ale przyznajcie się, kto z Was nie czeka na ten upragniony moment odwijania pakunku spod choinki? Zanim jednak to nastąpi, nasz Święty Mikołaj (czytaj: rodzic, dziewczyna/chłopak, narzeczony/narzeczona itd.) musi pokonać finalnego bossa w postaci kasy sklepowej. Jak tego dokonać? Trzeba najpierw przedrzeć się przez labirynt innych śmiałków, następnie wyjąć legendarne zwoje papieru (lub jak kto woli: pieniądze) i przekazać je kasjerowi. Ostatecznie można również po prostu zamówić prezent przez internet... ale to gra na kodach!

W tym roku postanowiliśmy wspomóc Mikołaja i rozdawać prezenty m.in. od uRage (Hama), SPC Gear, Corsair, HyperX, Palit czy Razer w ramach akcji CyberAdwent 2019. - Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy - dokument - 2019-12-20
W tym roku postanowiliśmy wspomóc Mikołaja i rozdawać prezenty m.in. od uRage (Hama), SPC Gear, Corsair, HyperX, Palit czy Razer w ramach akcji CyberAdwent 2019.

Jakkolwiek to zrobicie, my jesteśmy po to, aby pomóc Wam w dokonaniu wyboru najlepszego podarunku. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały poradnik z prezentami sprzętowymi dla każdego fana technologii. Z oczywistych powodów zabraknie w nim gier, ale tutaj z pomocą regularnie przychodzą koledzy z działu publicystyki. Znajdziecie tutaj propozycje komputerów, konsol, monitorów, telewizorów, słuchawek, itd.

Podeszliśmy do tematu kompleksowo i pomyśleliśmy o prezentach z bardzo różnych pułapów cenowych. Dlatego każda osoba, która ma w rodzinie lub bliskim otoczeniu gracza, powinna znaleźć coś dla siebie (właściwie dla niego). Zanim jednak zdecydujecie się na zakup któregoś z prezentowanych przez nas przedmiotów, upewnijcie się, że adresat podarunku posiada urządzenia kompatybilne z Waszym wyborem (szczególnie ważne w przypadku podzespołów). No dobrze, żeby nie przedłużać - zaczynajmy!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam wybrać odpowiedni prezent dla bliskiej osoby. Znajdują się w nim propozycje zarówno trochę droższe, jak i całkiem tanie, dla starszych, jak i młodszych - dlatego każdy powinien znaleźć coś ciekawego. Jeśli potrzebujecie pomocy, piszcie w komentarzach i może wspólnie znajdziemy idealny prezent sprzętowy dla Waszych bliskich.