Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 25 października 2019, 09:42

autor: Laty

Darmowe Call of Duty: Mobile na PC - jak uruchomić i wymiatać?

Call of Duty: Mobile zostało wydane na początku października jako gra free-to-play na systemy iOS i Android. Jest to mieszanka różnych map, broni i mechanik z poprzednich gier CoD. Przyjrzyjmy się, jak wygląda odpalanie mobilnej strzelanki na PC.

CoD Mobile: ustawienia graficzne i sterowanie

Sama strzelanka nie oferuje zbyt dużej ilości ustawień graficznych. Możemy w niej zmienić jakość grafiki, częstotliwość odświeżania oraz parę dodatkowych opcji takich jak m.in. ragdoll, anti-aliasing i głębię ostrości.

Na szczęście naprzeciw oczekiwaniom użytkowników wychodzi emulator, oferując bardziej zaawansowane menu opcji. Zmienimy tu przede wszystkim rozdzielczość gry i ustawienia renderowania. Dodatkowo otrzymujemy możliwość zmodyfikowania DPI oraz wybrania urządzeń odtwarzania i nagrywania.

Konfiguracja sterowania

Istnieje także możliwość zmiany sterowania i dostosowania go do własnych potrzeb. Gra sama w sobie nie oferuje tej opcji, ale tym razem znów pomocną dłoń wyciąga do nas Gameloop. Możemy ręcznie skonfigurować każdy z elementów sterowania. Rozbudowana możliwość „mapowania” klawiszy z pewnością ucieszy graczy, którzy lubią tworzyć ustawienia według własnych preferencji.

Oliwer Laty Stanisławski

Red Dead Redemption 2 na smartfonie – jak działa Remote Play z PS4
Red Dead Redemption 2 na smartfonie – jak działa Remote Play z PS4

Sony udostępniło posiadaczom telefonów z Androidem funkcję Remote Play. Pozwala ona wyświetlać gry z PS4 na ekranie smartfona. Sprawdziliśmy, czy zabawa z Red Dead Redemption 2 na małym wyświetlaczu jest przyjemna.

Najlepsze smartfony 2019 roku | TOP 10
Najlepsze smartfony 2019 roku | TOP 10

Co ciekawego w 2019 roku przygotowały dla nas firmy Huawei, Apple, Samsung czy Xiaomi? Wybór flagowca jeszcze nigdy nie był tak trudny. Dlatego wybraliśmy naszym zdaniem 10 najlepszych modeli, które zadebiutowały w ostatnich miesiącach.

Telefon do Fortnite i PUBG Mobile? Na co zwracać uwagę przy zakupie
Telefon do Fortnite i PUBG Mobile? Na co zwracać uwagę przy zakupie

Jeśli szukamy smartfona do czegoś więcej niż tylko rozmawiania i oglądania kotków na YouTube, niekoniecznie musimy wydawać majątek. Na co zwracać uwagę kupując telefon do gier mobilnych takich jak Fortnite i PUBG Mobile?