Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Death Stranding Kompendia

Kompendia 1 października 2019, 12:42

autor: LuthFuin

Wszystko o Death Stranding (data premiery, cena, edycje kolekcjonerskie)

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat gry Death Stranding. Tekst będzie uzupełniany o kolejne informacje oraz materiały udostępniane przez twórców.

[Aktualizacja #4]: Data premiery (1), gameplay (3), wersja PC (6), gameplay demo z Tokyo Game Show ukazujący fragmenty rozgrywki i kryjówkę Sama

[Aktualizacja #3]: Gameplay (3), obsada (7), gameplay demo Gamescom 2019, zwiastun z Gamescom 2019 (8)

[Aktualizacja #2]: Data premiery (1), fabuła (2), gameplay (3), wersje gry i edycje specjalne (5), zwiastuny angielskojęzyczny i japoński

[Aktualizacja #1]: Ciekawostki o aktorach (7), zwiastun z TGS2018 (8)

Data Premiery

Death Stranding jest przygotowywaną ekskluzywnie na konsole PlayStation 4 innowacyjną grą akcji, której wydaniem zajmie się Sony Interactive Entertainment. Głównym projektantem tego tytułu jest żywa legenda Hideo Kojima, czyli współtwórca serii Metal Gear. Death Stranding to pierwszy samodzielny projekt studia Kojima Productions, które odłączyło się od Konami w 2015 roku.

Kojima zapowiada, że ten tytuł będzie podwaliną nowego gatunku gier video, jednak sam dokładnie nie potrafi określić ani zaklasyfikować swego dzieła.

Informacje o rozgrywce są bardzo skąpe i w dużej mierze prezentowane jedynie podczas znanych imprez. - Wszystko o Death Stranding (data premiery, cena, edycje kolekcjonerskie) - dokument - 2019-10-01
Informacje o rozgrywce są bardzo skąpe i w dużej mierze prezentowane jedynie podczas znanych imprez.

[Aktualizacja #2]: Produkcja pierwszy raz została zapowiedziana podczas targów E3 w 2016 roku. W ciągu czterech kolejnych lat w sieci pojawiło się zaledwie kilka zwiastunów. Data premiery została ujawniona podczas streamingu 29 maja 2019 roku. Gra ukaże się 8 listopada 2019 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4, a cena wersji cyfrowej wynosić będzie 289 zł. Nie ustalono jeszcze kategorii wiekowej, dla której Death Stranding będzie dozwolony.

[Aktualizacja #4]: Death Stranding pierwotnie planowany był jako exclusive dla Sony Playstation, jednak od jakiegoś czasu zniknął z tej listy. W związku z tym internet pełen jest spekulacji i hipotez dotyczących pojawienia się produkcji na platformie PC.

Death Stranding

Death Stranding

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz