Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Platformy do gier

Steam

Platformy Gabe’a Newella nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu graczowi. Steam jest wciąż niekwestionowanym liderem rynku jeśli chodzi o kanały cyfrowej dystrybucji gier. Początki platformy sięgają 2003 roku i od tego czasu jej funkcjonalność jest nieustannie rozwijana.

Steam, oprócz biblioteki gier i sklepu wyposażony jest między innymi w liczne funkcje społecznościowe, osiągnięcia, rynek czy też bardzo wygodny warsztat, który pozwala w łatwy sposób instalować modyfikacje do gier.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona platformy Steam

Origin

Origin to platforma od Electronic Arts, na której znajdziemy głównie gry tego właśnie wydawcy. Oprócz biblioteki i sklepu platforma oferuje stosunkowo niewiele, jednak bez problemu można za jej pośrednictwem choćby czatować ze znajomymi.

Podobnie jak sama aplikacja kliencka, założenie konta na Originie jest darmowe. Warto także regularnie przeglądać promocje, ponieważ można się czasem załapać na darmową kopię niezłej gry. Oprócz tego ciekawą opcją jest abonament Origin Access, dzięki któremu za stałą miesięczną opłatę dostajemy dostęp do wielu gier od EA.

  1. Platformy: Windows / macOS
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona platformy Origin

Uplay

Kolejnym wielkim wydawcą, który postanowił stworzyć własną platformę jest Ubisoft. Uplay oferuje podobne możliwości jak wspomniany wcześniej Origin - znajdziemy tu sklep, naszą bibliotekę gier oraz podstawowe funkcje społecznościowe.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie