Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Odtwarzacze filmów i muzyki

VLC

VLC to odtwarzacz o otwartym kodzie, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aplikacja radzi sobie z odtwarzaniem większości popularnych formatów plików multimedialnych. Warto jednak zwrócić uwagę na jej największy atut – odtwarzanie różnej maści streamów - zarówno internetowych jak i lokalnych.

Odtwarzacz obsługuje także napisy, wybór ścieżek dźwiękowych, a dzięki wtyczkom możemy rozbudować jego możliwości i dopasować go do swoich potrzeb.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / Android / iOS
  2. Licencja: Open Source
  3. Oficjalna strona VLC

Kodi

Kodi to prawdziwy kombajn, który umożliwia zebranie wszystkich naszych multimediów w jednym miejscu. Jest on dostępny na komputerach PC, jednak szczególnie dużą popularnością cieszy się wśród użytkowników Android Boxów podłączanych do telewizora.

Dzięki licznym wtyczkom możemy z jednego miejsca przeglądać multimedia przechowywane lokalnie, w sieci domowej, oglądać telewizję internetową lub nawet podłączyć swoje konto na Netflixie. Aplikacja nie jest może najbardziej przyjazna dla nowych użytkowników, jednak w sieci łatwo znaleźć instrukcje pokazujące jak korzystać z licznych dobrodziejstw Kodi.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / Android / iOS
  2. Licencja: Open Source
  3. Oficjalna strona programu Kodi

Spotify

Pora na pierwszy z odtwarzaczy muzycznych - Spotify. Nie jest to w zasadzie czystej krwi odtwarzacz, a aplikacja stanowiąca fundament bardzo popularnego szwedzkiego serwisu streamingowego. Oprócz muzyki, której wystarczy na ponad 80 lat słuchania bez przerwy, znajdziemy w niej także informacje o artystach ich koncertach oraz podcasty.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie