Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Uniminipet PC

Uniminipet to skierowana do najmłodszych odbiorców gra platformowa, oparta na animowanym serialu pod tym samym tytułem. Kierując poczynaniami jednego z tytułowych uniminipetów (kota Goyanga lub myszki Ham), gracz ma za zadanie dotrzeć do miejsca, w którym uwięziona została ich przyjaciółka. Deweloperzy ze studia SotNet zadbali o intuicyjnie prosty system sterowania oraz barwną oprawę graficzną swego dzieła.

Zręcznościowe.

SotNet | producent

MarkSoft | wydawca

MarkSoft | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Uniminipet | PC

29kwietnia2002

29kwietnia2002

premiera PL

PC Windows
Okładka Uniminipet (PC)
Uniminipet

UNIMINIPET to gra platformowa oparta na animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Jest to produkt przeznaczony dla najmłodszych. Gracz musi sterować tytułowymi uniminipetami (do wyboru mamy kota Goyanga i myszkę, Ham) i pomóc im dotrzeć do miejsca, w którym uwięziona jest ich przyjaciółka, zanim stanie się jej coś złego. Poziom trudności gry dostosowany został specjalnie do możliwości najmłodszych fanów komputerów, zarówno, jeżeli chodzi o skomplikowanie poszczególnych poziomów jak i sterowanie oraz interfejs. UNIMINIPET posiada ładną i kolorową grafikę. Dostępny jest w profesjonalnej polskiej wersji językowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 4.795 / 10 na podstawie 16 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Uniminipet

Wymagania wiekowe Uniminipet

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Uniminipet

Rekomendowane: Pentium 100MHz, 16MB RAM

Uniminipet - recenzja gry

Recenzja 27 maja 2002, 11:26

Opowiedziana w grze historyjka jest podobnież na wskroś mangowa, a do wglądu pozostaje w postaci obejmujących niniejszy tekst klamrą piosenek. Nieco inaczej rzecz się ma z samą grą, która jest niczym innym jak jeszcze jedną odmianą klasycznego tytułu „Super Mario Bros” z tym, że odmianą względem swojego protoplasty cokolwiek zubożoną. Całe zadanie gracza polega na brnięciu naprzód, przeskakiwaniu przeszkód, których się nie da zniszczyć oraz niszczeniu przeciwników, których się nie da przeskoczyć. Kolejne etapy są bardzo króciutkie, co znakomicie ułatwia ich pokonywanie, ich poziom trudności zaś jest zwykle bardzo niewysoki.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U