Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 czerwca 2013, 06:49

autor: Adrian Werner

Modern Combat 4 - darmowa aktualizacja znacząco rozbudowuje tryb multiplayer

Firma Gameloft wypuściła nową darmową aktualizację do gry Modern Combat 4: Zero Hour. Wprowadza ona rozgrywek multiplayer dodatkowe mapy, tryby rozgrywki oraz uzbrojenie.

Fani mobilnych strzelanek wypatrują już premiery Modern Combat 5, ale firma Gameloft nie chce, aby gracze zapomnieli już o czwartej odsłonie serii. Żywotność produkcji ma spore szanse wydłużyć wypuszczona właśnie darmowa aktualizacja, która znacząco wzbogaca tryb multiplayer.

Patch wprowadza do Modern Combat 4: Zero Hour trzy nowe mapy. Pierwszą z nic jest Fracture, której akcja toczy się na stacji kolejowej w Barcelonie. Extraction z kolei pozwala nam walczyć wewnątrz stacji badawczej zlokalizowanej na terenie Antarktydy. Ostatnio poziom to Backfire, gdzie wymiany ognia odbywają się na ulicach Barcelony.


Aktualizacja wzbogaca również grę o nową klasę typu Demolition, która oferuje siedem perków zaprojektowanych po to, aby umożliwić graczom taszczenie większej ilości amunicji i szybsze przeładowywanie. Ponadto arsenał został rozszerzony o karabin snajperski SFS CTK-12 oraz pistolet z wyrzutnią granatów.

Ostatnią nowością są dwa dodatkowe tryby rozgrywki. W Bomb Squad zadaniem gracza jest podłożenie bomby, a następnie uniemożliwienie przeciwnikowi jej rozbrojenia. Natomiast w trybie Destruction musimy dokonać sabotażu serię urządzeń wroga, podczas gdy drużyna przeciwka próbuje nas powstrzymać. Patch wprowadza również liczne poprawki błędów.

Przypomnijmy, że Modern Combat 4: Zero Hour dostępne jest obecnie na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android w cenie ok. 22 zł:

Modern Combat 4: Zero Hour na Appstore

Modern Combat 4: Zero Hour na Google Play