Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry w Polsce 7 grudnia 2012, 17:50

autor: Aver

Sklep muve.pl rozpoczął promocję Zimobranie – zapłać dowolną cenę za S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Polska platforma dystrybucji cyfrowej muve.pl zorganizowała specjalną promocję. W ramach Zimobrania każdego dnia do 23 grudnia będziemy mogli nabyć wybrane tytuły na PC w wersji cyfrowej po bardzo obniżonych cenach. Na pierwszy ogień poszła postapokaliptyczna strzelanka studia GSC Game World.

Obrazek informujący o rozpoczęciu Zimobrania - Sklep muve.pl rozpoczął promocję Zimobranie – zapłać dowolną cenę za S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - wiadomość - 2012-12-07
Obrazek informujący o rozpoczęciu Zimobrania
Zimobranie w sklepie muve.pl
  • Każdego dnia promocji będzie można nabyć gry na PC w wersji cyfrowej;
  • Podobno obejmie ona kilkaset gier;
  • Akcja potrwa do 23 grudnia.

Grudniowe promocje na gry nabierają rozpędu. Sklep muve.pl rozpoczął dziś specjalną, grudniową akcję o ciekawie brzmiącej nazwie – Zimobranie – w ramach której każdego dnia można kupić różne gry pecetowe w wersji cyfrowej po mocno obniżonych cenach.

Na pierwszy ogień poszła strzelanka w klimatach powieści Piknik na skraju drogi braci Strugackich – S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Tytuł można nabyć w pełnej polskiej wersji językowej – dziś wyjątkowo za dowolną kwotę. Wystarczy wejść na stronę produkcji na platformie muve.pl i wpisać sumę, jaką jesteśmy skłonni zapłacić – nie może być ona niższa od 1 zł.

Zgodnie z niepotwierdzonymi pogłoskami jutro obniżka cen w sklepie związanym z firmą Cenega dotkie kilkanaście tytułów. W kolejnych dniach ma być ich jeszcze więcej, podobno nawet kilkaset. Akcja potrwa do 23 grudnia.