Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość kino i TV 11 października 2018, 12:09

autor: Adrian Werner

Ozark - powstanie trzeci sezon serialu Netfliksa

Streamingowy serwis Netflix poinformował, że zamówił trzeci sezon serial Ozark z Jasonem Batemanem w roli głównej. Premiera nowych odcinków nastąpi w przyszłym roku.

Nowe odcinki serialu Ozark obejrzymy w przyszłym roku. - Ozark - powstanie trzeci sezon serialu Netfliksa - wiadomość - 2018-10-12
Nowe odcinki serialu Ozark obejrzymy w przyszłym roku.

Mamy dobre wieści dla fanów serialu Ozark. Serwis Netflix ogłosił, że produkcja otrzyma trzeci sezon. Składać się on będzie z dziesięciu odcinków, które obejrzymy w przyszłym roku. Na stanowisku showrunnera pozostanie Chris Mundy, który pełnił tę rolę przy poprzednich dwóch seriach.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Ozark ukazał się w lipcu 2017 r. Natomiast drugi obejrzeliśmy w sierpniu tego roku. Odbiór serialu był do tej pory dosyć ciepły i według serwisu Rotten Tomatoes 69% krytyków wyraża się o nim pozytywnie. Znacznie większym entuzjazmem na tej stronie wykazali się widzowie - Ozark zyskał tam sympatię 92% z nich.

Serial opowiada o losach doradcy finansowego, którego firma obsługiwała szefa jednego z meksykańskich karteli narkotykowych. Odkrywa on, że jego partner ukradł ich klientowi 8 mln dolarów, co zmusza bohatera do przeprowadzki z rodziną do niewielkiej miejscowości wypoczynkowej, gdzie w ramach zadośćuczynienia ma w ciągu pięciu lat wyprać pół miliarda dolarów.

Warto wspomnieć, że odtwórca głównej roli, Jason Bateman, w lipcu tego roku podpisał z Netfliksem umowę, w ramach której jego firma, czyli Aggregate Films, przez następnych kilka lat ma opracować dla serwisu szereg filmów i seriali.

  1. Oficjalna strona serialu
Ozark - powstanie trzeci sezon serialu Netfliksa - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.