Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 4 stycznia 2018, 18:45

The Elder Scrolls Online - Pierwsze informacje na temat DLC Dragon Bones i Aktualizacji nr 17

Smoki w ESO! Cóż, dokładnie rzecz ujmując – nieumarłe smoki w ESO!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Zenimax Online Studios ujawnia informacje na temat pierwszej dużej aktualizacji The Elder Scrolls Online w roku 2018: wprowadzającego dwa lochy DLC Dragon Bones oraz Aktualizacji 17, która będzie dostępna za darmo dla wszystkich i zapewni nowe funkcje i ulepszenia, dzięki którym ESO stanie się jeszcze lepszą grą. Dragon Bones i Aktualizacja 17 powinny się ukazać w lutym 2018 roku.

DLC Dragon Bones będzie zawierać dwa nowe lochy – Scalecaller Peak (Szczyt Przyzywacza Łusek) i Fang Lair (Nora Kłów). Obydwa lochy będą dostępne zarówno na poziomie normalnym, jak i weterana, a każdego z końcowych bossów będzie można pokonać w trybie trudnym poziomu weterana. W lochach gracze spotkają nowych oraz powracających przeciwników, w tym przenoszące plagę ogry, potężnych czarnoksiężników oraz ich nieumarłe twory, a nawet ożywione kości pradawnego smoka.

Gracze otrzymają nowe przedmioty, zestawy potworów, przedmioty kolekcjonerskie, osiągnięcia, jak również Renegade Dragon Priest Mask (maskę nikczemnego smoczego kapłana) przyznawaną za samo wejście do jednego z lochów. DLC Dragon Bones dostępny będzie za darmo dla członków ESO plus, zaś pozostali gracze będą mogli kupić je w sklepie Crown Store.

Aktualizacja 17 ukaże się wraz z dodatkiem Dragon Bones i będzie dostępna za darmo dla wszystkich. Zawierać będzie:

  • System strojów: umożliwi graczom dostosowanie wyglądu wyposażenia bez względu na noszony sprzęt.
  • Dwie nowe mapy trybu pola bitew: Twierdzę orków Mor Khazgur oraz krasnoludzkie ruiny Deeping Drome (Głębinodrom), zapewniające dwie nowe areny do wieloosobowej jatki 4 na 4 na 4 (tryb PvP pola bitew wymaga dodatku ESO: Morrowind).
  • System przechowywania w domu: Ta długo wyczekiwana opcja zapewnia graczom możliwość bezpiecznego przechowywania przedmiotów w domu poprzez system Homestead.
  • Dodatkowe elementy rozgrywki: Nowe dodatki ułatwią zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom czerpanie jak największej frajdy z ESO. Wśród wprowadzonych funkcji znajdą się między innymi nowi doradcy od podnoszenia poziomu i umiejętności, którzy pomagają graczom w dobraniu odpowiednich ulepszeń po osiągnięciu nowego poziomu, a także modyfikacje systemu walki ułatwiające identyfikację i aktywację synergii umiejętności.

Dodatki i modyfikacje wchodzące w skład Aktualizacji 17 będą dostępne za darmo dla wszystkich graczy The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited