Turok 2: Seeds of Evil Remastered
Turok 2: Seeds of Evil Remastered
Turok 2: Seeds of Evil Remastered Game Box

Turok 2: Seeds of Evil Remastered

Gra Akcji Night Dive Studios

Data premiery gry: 16 marca 2017

Odświeżona wersja kultowej strzelaniny FPP, której opracowanie wzięło na swoje barki studio Night Dive. W porównaniu z pierwowzorem, tytuł doczekał się szeregu zmian i usprawnień, jakie objęły nie tylko oprawę graficzną oraz interfejs, lecz także mechanikę rozgrywki. Gra została bowiem przeniesiona na silnik graficzny Kex Engine 3.4, ulepszono sztuczną inteligencję przeciwników (potrafią teraz atakować w grupach, a w razie konieczności salwować się ucieczką), poprawiono system poruszania się postaci (bohater nauczył się między innymi wspinaczki na niektóre elementy otoczenia), a także wprowadzono możliwość szybkiego zapisu stanu gry i teleportowania się do odwiedzonych wcześniej portali. Trzon Turok 2: Seeds of Evil Remastered pozostał jednak niezmieniony – nadal mamy do czynienia z FPS-em, w którym wcielamy się w łowcę dinozaurów Joshuę Fireseeda, a zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest unicestwienie potężnej obcej istoty zwanej Primagen. Oczywiście na naszej drodze po raz kolejny stają hordy agresywnych gadów, a kampanii dla pojedynczego gracza towarzyszy oparty na rywalizacji multiplayer.

Więcej informacji o: Turok 2: Seeds of Evil RemasteredakcjidinozauryFPSreedycje\remasteryscience fiction .

Turok 2: Seeds of Evil Remastered - zwiastun #1

Turok 2: Seeds of Evil Remastered - zwiastun #1 [1:12]

Zwiastun Turok 2: Seeds of Evil Remastered, odświeżonej wersji pierwszoosobowej strzelanki z końcówki lat 90. ubiegłego wieku.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.03.2017 20:19
PATGAMER
0
Junior

Remaster legendarnej strzelaniny i nikt o tym nie rozmawia? Osobiście czekam z niecierpliwością by powtórzyć po raz kolejny tą zacną przygodę,jedna z moich ulubionych gier,wielki sentyment,ahh... skoro wiadomo że będzie split-screen na pc to mam wielką nadzieje by zrobili coopa z działającymi portalami no ale cóż...chyba marzenia:D Poczekamy,zobaczymy:)

14.03.2017 20:29
odpowiedz
Sebatrox
18
Meganium

Wspaniała gierka.