Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 22 listopada 2020, 13:04

Turok 2: Seeds of Evil Remastered (kody) PC, XONE, Switch

Wstęp

Turok 2: Seeds of Evil Remastered jest opracowanym przez studio Nightdive ulepszoną i upiększoną wersją klasycznej pierwszoosobowej strzelanki z lat 90. ubiegłego wieku. W trakcie zabawy wcielamy się w łowcę dinozaurów Joshuę Fireseeda, który trafia to obcego świata znanego jako Zagubione Ziemie, gdzie czas zatrzymał się w miejscu. Jego zadaniem jest zgładzenie obcej istoty znanej jako Primagen. Po drodze przyjdzie mu przemierzyć sześć rozległych map i zmierzyć się z trzydziestoma pięcioma typami wrogów za pomocą dwudziestu rodzajów uzbrojenia.

Kody do gry

W menu opcji zjedź na dół i wybierz pozycję służącą do wpisywania kodów. Tam wpisz poniższe hasło.

  1. BEWAREOBLIVIONISATHAND – odblokuj wszystkie cheaty

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 listopada 2020