Gear.Club Game Box

Gear.Club

Wyścigi Eden Games

Data premiery gry: 2 marca 2016

Dostępna w modelu free-to-play gra wyścigowa, będąca pierwszym mobilnym projektem studia Eden Games, czyli twórców tak znanych serii, jak V-Rally czy Test Drive Unlimited. Produkcja o nazwie Gear.Club koncentruje się na rozgrywanych współcześnie wyścigach samochodowych, odbywających się zarówno na specjalnie przygotowanych torach, jak i na ulicach miast. Do dyspozycji graczy oddane zostały zaś licencjonowane samochody czołowych światowych producentów. Zabawę rozpoczynamy dysponując tylko kilkoma najsłabszymi modelami, jednak kolejne zwycięstwa pozwalają nam odblokowywać coraz potężniejsze i w pełni podatne na tuning maszyny, a także inwestować w rozwój naszego garażu. Atutem gry jest spory jak na warunki mobilne realizm jazdy, a przygotowany na potrzeby gry silnik fizyczny wiernie odtwarza zachowanie samochodów na drogach, odrębnie symulując pracę silnika, napędu, zawieszenia oraz aerodynamikę karoserii.

Więcej informacji o: Gear.Clubwyścigielementy symulacyjnesamochodowezagraj za darmo .

Gear.Club - zwiastun na premierę

Gear.Club - zwiastun na premierę [1:27]

Zwiastun Gear.Club, poświęconej wyścigom samochodowym gry na systemy mobilne. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i jest dziełem studia Eden Games.

Najlepsze mobilne gry wyścigowe 2016 roku
Najlepsze mobilne gry wyścigowe 2016 roku

wiadomość25 grudnia 2016

Ruszamy z krótkimi przeglądami najlepszych produkcji mobilnych mijającego roku. Zaczynamy od gier wyścigowych. Znajdziecie tutaj zarówno gry darmowe, jak i takie, która pozbawione są mikropłatności.

Najlepsze mobilne gry roku 2016 – nasze TOP 30
Najlepsze mobilne gry roku 2016 – nasze TOP 30

artykuł27 grudnia 2016

Za sprawą Pokemon GO gry mobilne były w tym roku na ustach wszystkich, a pojawiło się przecież znaczenie więcej ciekawszych tytułów. Oto nasza lista 30 najlepszych gier mobilnych roku!

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz