Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Gear.Club Game Box

Gear.Club

Wyścigi Eden Games

Data premiery gry: 2 marca 2016

Dostępna w modelu free-to-play gra wyścigowa, będąca pierwszym mobilnym projektem studia Eden Games, czyli twórców tak znanych serii, jak V-Rally czy Test Drive Unlimited. Produkcja o nazwie Gear.Club koncentruje się na rozgrywanych współcześnie wyścigach samochodowych, odbywających się zarówno na specjalnie przygotowanych torach, jak i na ulicach miast. Do dyspozycji graczy oddane zostały zaś licencjonowane samochody czołowych światowych producentów. Zabawę rozpoczynamy dysponując tylko kilkoma najsłabszymi modelami, jednak kolejne zwycięstwa pozwalają nam odblokowywać coraz potężniejsze i w pełni podatne na tuning maszyny, a także inwestować w rozwój naszego garażu. Atutem gry jest spory jak na warunki mobilne realizm jazdy, a przygotowany na potrzeby gry silnik fizyczny wiernie odtwarza zachowanie samochodów na drogach, odrębnie symulując pracę silnika, napędu, zawieszenia oraz aerodynamikę karoserii.

Więcej informacji o: Gear.Clubwyścigielementy symulacyjnesamochodowezagraj za darmo .

Najlepsze mobilne gry wyścigowe 2016 roku
Najlepsze mobilne gry wyścigowe 2016 roku

wiadomość25 grudnia 2016

Ruszamy z krótkimi przeglądami najlepszych produkcji mobilnych mijającego roku. Zaczynamy od gier wyścigowych. Znajdziecie tutaj zarówno gry darmowe, jak i takie, która pozbawione są mikropłatności.

Najlepsze mobilne gry roku 2016 – nasze TOP 30
Najlepsze mobilne gry roku 2016 – nasze TOP 30

artykuł27 grudnia 2016

Za sprawą Pokemon GO gry mobilne były w tym roku na ustach wszystkich, a pojawiło się przecież znaczenie więcej ciekawszych tytułów. Oto nasza lista 30 najlepszych gier mobilnych roku!

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz