Dungeon Rushers Game Box

Dungeon Rushers

Gra RPG Goblinz Studio

Data premiery gry: 6 września 2016

Dwuwymiarowa produkcja RPG typu dungeon-crawler niezależnego studia Goblinz. Gracz trafia do fantastycznego świata pełnego podziemi do spenetrowania, skarbów do znalezienia i potworów do ubicia. Jednocześnie Dungeon Rushers oferuje humorystyczne podejście do klasycznej tematyki fantasy. W grze prowadzimy drużynę śmiałków, których zadaniem jest pokonanie zaszytego w najgłębszym lochu władcy mroku. U naszego boku staje szaman, łuczniczka, wojowniczy krasnolud oraz bard. Zabawa opiera się na eksploracji i walce z przeciwnikami. Podróżowanie po świecie odbywa się na dwuwymiarowej mapie lochów, a gdy dochodzi do starcia, akcja przenosi się na pole walki. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym, a kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozstawienie walczących i rozważne korzystanie z ich zdolności. Ponadto, odwiedzane miejsca pełne są rozmaitych przedmiotów, w tym uzbrojenia. W grze funkcjonuje również zaawansowany system craftingu oraz handlu. Obok fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, Dungeon Rushers oferuje tryb multiplayer, w którym walczymy z innymi na arenie.

Więcej informacji o: Dungeon Rushersrpg2Ddungeon-crawlerfantasyindieturowe .

Dungeon Rushers - zwiastun

Dungeon Rushers - zwiastun [1:13]

Zwiastun Dungeon Rushers, dwuwymiarowej gry RPG z elementami gatunku dungeon crawler. Jest to projekt niezależnego zespołu Goblinz Studio.

Dungeon Rushers - turowe RPG zawita w tym miesiącu na iOS i Androida
Dungeon Rushers - turowe RPG zawita w tym miesiącu na iOS i Androida

wiadomość4 lutego 2017

Zespół Goblinz Studio ogłosił, że pecetowe RPG Dungeon Rushers pod koniec lutego trafi na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android.

PC
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz