Mody i dodatki do gier Download

Pobierz za darmo modyfikacje do gier i dodatki do gier

Na tej stronie znajdziesz Mody, darmowe modyfikacje do gier, zarówno tworzone przez fanów jak i wersje oficjalne dodatków do gier. Mody udoskonalą grę, dodadzą nowe funkcje, lokacje, postacie i tryby rozgrywki. W naszej bazie znajdziesz 3427 plików z modami lub dodatkami do gier.

W tym tygodniu najpopularniejsze mody to: Wiedźmin 3: Dziki Gon, Crusader Kings II: Mroczne Wieki, Euro Truck Simulator 2, The Elder Scrolls V: Skyrim, Grand Theft Auto V, Sudden Strike: Wojna o Zasoby, Grand Theft Auto: Vice City, Assassin's Creed III, Mount & Blade: Warband, Command & Conquer: Red Alert.

Popularne mody i dodatki do gier

Gry RPG

Gry akcji

Strategiczne

Symulacje

Przygodowe

Gry sportowe

Wyścigi

Gry z najlepszymi modami i dodatkami

Assassin's Creed III

Grand Theft Auto V

Wiedźmin 3: Dziki Gon

The Elder Scrolls V: Skyrim

Euro Truck Simulator 2

Fallout 4

Doom

Grand Theft Auto IV

Dragon Age: Inkwizycja

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Need for Speed: Most Wanted (2005)

Watch Dogs

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Assassin's Creed: Syndicate

Far Cry 4

Dying Light

Mount & Blade: Warband

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wszystkie Mody i dodatki do gier do pobrania

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

W kategorii Mody i Dodatki znajdziesz dostępne za darmo modyfikacje, dzięki którym np. wzbogacisz zawartość lub poprawisz różne aspekty rozgrywki posiadanych przez Ciebie gier wideo.

W zdecydowanej większości są to nieoficjalne, fanowskie przeróbki (ale zwykle powstałe z błogosławieństwem deweloperów), niemniej zdarzają się również dodatki przygotowane przez profesjonalnych producentów.

Mody mogą zmieniać gry w przeróżny sposób. Są wśród nich np. całościowe konwersje, które gruntownie zmieniają świat gry czy rozgrywkę (jak przygody z nowymi krainami do TES V: Skyrim), dodatkowe misje lub nawet całe kampanie, nowe warianty zabawy, frakcje, bronie, postacie, pojazdy etc. – zależnie od gatunku danej gry.

Zdarza się również, że moderzy poprawiają grafikę, zmieniają zasady rozgrywki albo naprawiają błędy pozostawione przez deweloperów (poprzez tzw. fanowskie patche).

Instalowanie modów i dodatków bywa niełatwe, więc w opisach poszczególnych plików zawarliśmy szczegółowe instrukcje. Do otwierania i/lub rozpakowywania plików .zip, w których znajdują się mody i dodatki, potrzeba odpowiedniego programu, takiego jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – znajdziesz je tutaj.